Wpis z mikrobloga

Czy Lanos byłby w miarę spoko autem? Szukam czegoś za grosze dla dziewczyny żeby jako tako jeździło, a nie szkoda było otluc. Widzę że poniżej 3k można bez problemu kupic te auta z gazem i jakimś tam wyposażeniem, chociaz nie ogladalem zadnego to nie wiem jak stan. Dużo jest ulepow? Bardzo to awaryjne? Na cos zwrócić szczególną uwagę? Jaka by była uczciwa cena za zadbanego Lanosa w gazie? Najchetniej bym jej wzial jakies e36 z 1.6 silnikiem, ale by trzeba pewnie dołożyć, a i tak znalezienie zadbanego w takim wieku graniczy z cudem xD
#kupautozmikro #daewoo #lanos #samochody
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiewior_s: powiem ci, że mam znajomych co Lanosy tłukli, że stare audi mogły się chować, ale mam też ziomka co kupił Lanosa, wydawał się zadbany, a chyba 2 razy silnik zmieniał w krotkim czasie i juz stracił cierpliwość. Ale ja to nie wiem czy to nie byla troche wina jego mechanika
  • Odpowiedz
@wiewior_s: Wydaje mi się, że są spoko. Znam gościa co kupił nówkę pod koniec lat 90 i z--------a tym do dzisiaj dzień w dzień, nie widać, żeby mu się to psuło. No i te ceny części są powalające. Myśle, że to nie jest zły wybór.
  • Odpowiedz
@wiewior_s: Lanos takie proste tanie wozidło, szału niema ale zawsze zawiezie jak się trochę dba. E36 rozklekotane po Sebie będzie oferowało podobny komfort co taki Lanos. Za 3000zl nawet myśle, że da się znaleźć sensowny egzemplarz.
  • Odpowiedz
@wiewior_s: 1.5 8v pancerny i tani silnik i dosyć zwawy. 1.4 za słaby 1.5 16v urywaja się wały. 1.6 fajny ale sporo pali i lubi czasem UPG jebnac. Ogólnie w każdym większym lub mniejszym mieście jest skład części które ktoś z-----ł z Żerania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kup franzcuza. 306, xsara. Coś podobnego. 1.8 ; 2.0 albo 1.9 D.


@bigger: dużo wyższe ubezpieczenie, droższe w naprawach, Diesel droższy w spalaniu na 100km...

to już lepiej imo jakąś
  • Odpowiedz
1.5 16v urywaja się wały


@vakir: nie wiem, co musiałbyś robić z tym autem, żeby się wałki u-----y... Na temat Leganzy też bzdury krążą, że wałki się ukręcają. Ja na autostradach latam po 140-160km\h, auto ma przelatane 275 tysięcy i wałki oryginalne.

1.6 fajny ale sporo pali i lubi czasem UPG
  • Odpowiedz