Wpis z mikrobloga

Siedziałem dziś w poczekali w #pracbaza w #uk bo zacząłem pracę i tam mieli tv gdzie leciał kanał BBC. Na tym kanale leciała reklama jak dwoje staruszków (heteroseksualnych!) wyznawali sobie miłość na przystanku aż tu nagle wpada policja i ich aresztuje. Wyskakują napisy że ileś tam lat temu miłość była nielegalna XD. A na końcu coś o gejach że teraz miłość jest już legalna i ich wspierają. Jakby pokazali od początku dwóch pedałów to by całkiem inaczej ten spot wyglądał ale #neuropa uczy się propagandy od samego gebelsa chyba XD Nie wiem jak długo tu wyczymie.
  • 27
@zirytowana_plaszczka to przecież manipulowanie ludźmi. Ta para starszych ludzi wyglądających normalnie, w odniesieniu do par jednopłciowych lub bardziej skomplikowanych. Chodzi mi o to czemu nie pokazali jaka ta miłość była zakazana bo każdy wie o co chodzi, a dwoje przykładowo mężczyzn całujących się na przystanku wywołuje inne odczucia niż hetero staruszkowie.
Chodzi mi o to czemu nie pokazali jaka ta miłość była zakazana


Mieli pokazać dyskryminację m.in. na polu zawodowym/społecznym, ewentualnie to jak homosie dostawali #!$%@? po tym jak w okolicy rozeszło się że wolą chłopców? Każdy wie o co chodzi.

a dwoje przykładowo mężczyzn całujących się na przystanku wywołuje inne odczucia niż hetero staruszkowie


Hmm, u mnie wywołuje to takie same uczucia jak te które odczuwam widząc całujące się/obściskujące heteroseksualne pary, czyli
@6c6f67696e bo to spot reklamujący związki nie-heteroseksualne. O to właśnie mi chodzi czemu nie pokazali co dokładnie było zabronione kilkadziesiąt lat temu. Zaraz postaram się znaleźć to video.
bo to spot reklamujący związki nie-heteroseksualne. O to właśnie mi chodzi czemu nie pokazali co dokładnie było zabronione kilkadziesiąt lat temu.


@Yoshik: Według tej logiki w hipotetycznym spocie o zakazie małżeństwach międzyrasowych w USA pokazywana para powinna się co najmniej całować.
"Hmm, u mnie wywołuje to takie same uczucia jak te które odczuwam widząc całujące się/obściskujące heteroseksualne pary, czyli żadne. Ich życie, ich sprawa, nikogo nie krzywdzą. Polecam, bardzo fajne uczucie."

@zirytowana_plaszczka Chyba muszę się przestawić na takie odczucia. Ale dziwi mnie takie promowanie na chama tego wszędzie. Przykładowo FB wprowadził ikonkę flagi bo pewna grupa tego chciała. Ok spoko uszanujmy ale inna grupą chcąca wprowadzić krzyżyk juz nie ma szans. Tak to
@Yoshik: Wiesz, też widzę że LGBT promowane jest czasami w przesadny sposób ale tak to już niestety jest że skrajności są najbardziej widoczne, większość homoseksualistów też nie popiera przesadnego obnoszenia się ze swoją "odmiennością". Btw Facebook to prywatny portal, jak dla mnie mogą robić co chcą.

EDIT: Przez skrajności uważam w tym przypadku hmm, "odłam" LGBT uważający że wszystko im się należy jedynie dlatego że są homo. Tacy ludzie są niestety
@ZaplutyKarzelReakcji A co daje naszej cywilizacji wpajanie każdemu gdzie się tylko da że takie związki są lepsze? Domyślam się że widzisz we mnie jakiegoś wroga czy coś ale jedyne do czego dążę to moja ciekawość. Dlaczego to jest tak promowane skoro jest podobno normalne?