Wpis z mikrobloga

Siedziałem dziś w poczekali w #pracbaza w #uk bo zacząłem pracę i tam mieli tv gdzie leciał kanał BBC. Na tym kanale leciała reklama jak dwoje staruszków (heteroseksualnych!) wyznawali sobie miłość na przystanku aż tu nagle wpada policja i ich aresztuje. Wyskakują napisy że ileś tam lat temu miłość była nielegalna XD. A na końcu coś o gejach że teraz miłość jest już legalna i ich wspierają. Jakby pokazali od początku dwóch pedałów to by całkiem inaczej ten spot wyglądał ale #neuropa uczy się propagandy od samego gebelsa chyba XD Nie wiem jak długo tu wyczymie.
  • 27
@QuantumMechanist: Ja nie muszę z nikim niczego konsultować, Tobie by się chyba jednak przydał jakiś specjalista.

W odpowiedzi na moje zdanie

większość homoseksualistów też nie popiera przesadnego obnoszenia się ze swoją "odmiennością


Napisałeś

xD typowe dla ludzi bez argumentów dowody anegdotyczne


Na co ja odpisałem

Twoje argumenty są za to powalające xDD


I chodziło mi tylko i wyłącznie o ten fragment rozmowy. Twoich wcześniejszych postów nawet wcześniej nie widziałem. Chyba nie
@Yoshik:
1. Nikt nigdzie nie wpaja, że takie związki są lepsze. To kłamstwo
2. Możesz nazywać to promowaniem, ale to ma bardzo prosty i jasny cel. To ma pokazać zwykłym ludziom, że to jest normalnie i ma ich z tym oswoić. Ludzie mniej inteligentni kierują się atawizmami i nadal traktują wszystko co obce z wrogością. W miarę coraz częstszego pojawiania się w życiu takich elementów prosty lud z tym się oswoi.