Wpis z mikrobloga

Udało mi się wymontować z akumulatora od laptopa 6 sztuk takich ogniw 18650.

Pytanie do was brzmi, jaką ładowarkę kupić i latarkę. Oczywiście mogę zamówić z chin. Nie ukrywam że nie potrzebuje latarki jakoś super, ale zawsze chciałem coś mieć w razie w. Tak więc priorytet to cena, ale nie chce też jakiegoś totalnego gówna. Może coś pokroju convoy? No i jaką ładowarkę do tego?

#latarki #swiatelka #survival #zakupy #aliexpress
Wirtuoz - Udało mi się wymontować z akumulatora od laptopa 6 sztuk takich ogniw 18650...

źródło: comment_r07EAdPggovvnlJJwN6cr7B6tobj8mZi.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wirtuoz co do ogniw to kolega wyżej powiedział jak zrobić selekcję ogniw a jeśli chodzi o latarkę to polecam coś na diodzie q5 ,xm-l , xm-l 2 .
Q5 jest słabsza ale i tak gwarantuje ci dużą ilość światła, przy diodach xm-l z nocy robi się dzień, niestety kosztem baterii ale to tylko kwestia do czego będziesz używał latarki
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: 2.5v - mogą ożyć po naładowaniu, i mogą nawet jeszcze mieć przyzwoitą pojemność ale równie dobrze może to być złom. Warto spróbować je naładować tylko nie zostawiać ich samych I sprawdzić czy się bardzo nie grzeją.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: jak bedziesz kupowal latarke to bardzo wazna rzecz: zwroc uwage jaką barwe swiatla ma dioda. nie bierz barw chlodnych (cool white) tylko natural white. Czasem podaja barwe w K. Bierz ponizej 4000K
  • Odpowiedz