Wpis z mikrobloga

  • 484
Największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało, to kochająca osoba na której mogę zawsze polegać. Związek, który jest zawsze, niezmiennie źródłem ciepła, spokoju i miłości. Bez głupich kłótni, bo rozumiemy się i wiemy, że wszystko możemy sobie wyjaśnić. Bez arcydebilnych i dziecinnych "cichych dni" i innych fochów. Życzę sobie i wam, spędzić tak całe życie; z odpowiednią osobą i ze spokojem jaki to daje. #zwiazki
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kynareth: też tak miałem, a potem wszystko p---------o

Ale Ty masz bezpieczniej, jesteś kobietą, więc jak p--------e to zapewne z Twojej inicjatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Nie jestem mizogonista, patrzę na statystykę, kobiety kocham i szanuje :) moja eks takze
  • Odpowiedz
@Kynareth: Jeśli to taki cukierkowy związek to też nic ciekawego na dłuższą metę.

Zdecydowanie lepiej radzić i polegać na sobie w różnych sytuacjach. Na tzw. dobre i złe.

Z każdej kłótni można wyciągnąć daleko idące wnioski. Najważniejsza jest rozmowa oraz sztuka osiągnięcia kompromisu.

Cukier zdecydowanie nie dla mnie.
  • Odpowiedz
@Kynareth: też mogę się pochwalić spokojnym związkiem. Potrafimy się bawić, wypić itd. Od razu mówimy o co nam chodzi jak mamy jakieś "ale". Robiłem u niej remont to nawet pomagała zdzierać ściany. Razem kładziemy panele. Obydwoje nie boimy się roboty. Robota na parę lat ale cały czas do przodu. Kupa kasy zaoszczędzona, na fachowców nie ma kasy więc by nie było remontów. A na związki tzw w przeciwieństwie charakteru, awantury,
  • Odpowiedz
@Kynareth: @Howea: @miesozerna: Ja pierwszy raz chyba w życiu jestem w związku z kobietą z tak małą zawartością typowej #logikarozowychpaskow, aż jestem w szoku że takie kobiety w ogóle istnieją.
ZERO FOCHÓW NAWET NIE WIECIE KOBIETY JAKI TO JEST LUZ PSYCHICZNY DLA FACETA!
<333333
I druga rzecz, nie ma tej opcji "DOMYŚL SIĘ" która zazwyczaj występuje u kobiet w standardzie, to jest dopiero
  • Odpowiedz
@Kynareth:
Wraz z różowym mamy tak samo, jak Ty. I tak samo, jak Ty, taki styl życia gorąco promujemy, mając nadzieję, że się przy sobie zestarzejemy.
Super, że trafiłaś na tego właściwego typa, a nie jakieś fiu bzdziu bmw i inne pierdoły w głowie.
  • Odpowiedz