Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +19
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"

paczelok +308





#rafonix
źródło: comment_n6ODQm0WyhsHXey81QtnKOZrDidpntHV.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
https://www.olx.pl/oferta/naszjnik-zloty-listek-na-lancuszku-CID87-IDjysLf.html#50023887a7