Wpis z mikrobloga

  • 208
Mirki i Węgierki. Będzie trochę #chwalesie, może #zalesie. Miesiąc temu postanowiłem że kupię telewizor i konsole #ps4 Jako zagorzały gracz na #pcmasterrace długo nad tym się zastanawiałem. Stwierdziłem że jestem już w takim wieku że często robię coś innego niż granie. Mam laptopa Lenovo y700 który do grania w zupełności mi wystarcza. W wiele nowych tytułów byłem w stanie pograć w czymś więcej jak 30fps. Jestem osobą której gry też szybko się nudzą, a jak coś mnie rozprasza to już wgl. A to fb sprawdzić, a to wykop, a to coś poszperać w necie i mijały tak godziny gdzie w sumie nic nie zrobiłem. Teraz sobie siadam wkładam płytkę do napędu i jestem skupiony na jednej rzeczy. Po prostu siedzę wygodnie i mogę cieszyć się grą. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie cały interfejs. Możliwość zatrzymania gry i szybkiego sprawdzenia czegoś na necie i w cale taką przeglądarka na PS4 nie jest uciazliwa. Netflix jest zaraz pod ręką. Nie muszę czekać aż komp się włączy. Klikam przycisk na kontrolerze i jest. Wszystko uruchomione w 5s. Nie jestem jakimś koneserem grafiki. Lubię jak gra ładnie wygląda ale nie będę się na nią spuszczać.

Kolejną rzeczą jest oszczędność. Zawsze jak byłem mały to piracilem gry. Bo nie miałem kasy. Ale odkąd pracuje to gry kupuję. Problem Pc w ostatnich czasach jest duży. Gry kosztują tyle co na konsolę. Kiedyś było inaczej gra kosztowała na pc w dniu premiery 130zl max a na konsolę 250 teraz te ceny są identyczne. Tylko że jak grasz na pc to masz grę podpisana pod konto i bujasz się z nią do śmierci. Na konsoli przejdziesz grę i możesz ją odsprzedać i kasa się zwróci choć troche.

Byłem z tych co jechali konsolowców ale w sumie to się zakochałem już w ps 4. Wygoda użytkowania bardzo duża. 30fps mi nie przeszkadza.
silvergtr - Mirki i Węgierki. Będzie trochę #chwalesie, może #zalesie. Miesiąc temu p...

źródło: comment_SDNuqzru4mnfTU9LNV7pfIWKeIai9U9J.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

już tłumaczę. Jak wyjdę z gry do pulpitu na pc to coś sprawdzę, ale widzę zakładkę z FB, no to sobie sprawdzę. Widzę zakładkę z wykop no to sobie sprawdzę, a często było tak że jak wyszedłem do pulpitu to gra miała crasha i nikt nie wiedział dlaczego. Na ps 4 wejdę w przeglądarkę żeby sprawdzić jakąś informację z gry lub coś takiego i wracam zaraz do gry


@silvergtr: to
  • Odpowiedz