Wpis z mikrobloga

@swhite: @swiezomalowane: @benzdriver:
Smutna rzeczywistośc, po naczytaniu się wszystkich opini człowiek ma mniejsze zaufanie do mechanika niż do złodzieja... po takim wiadomo czego się spodziewać. A po mechaniku można wszystkiego... od "będziesz pan zadowolony" po litanię wymienionych rzeczy, a tonie kurzu na ich śrubach....

No niestety, chyba rzetelność mechaników skończyła się dawno temu. Teraz gwarancja są tylko te zakłady "znajomych". Jak ktoś nie ma to latami szuka....
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@benzdriver: Niestety. Tego jest wszędzie. W prasie, internecie i znajomi mówią swoje historie.
Sam widziałem samochody powracające z autoryzowanych serwisów, które powinny dbać o klientów i markę... a okazywało się że przy wziętej kasie za wymienione filtry... kurz jaki był taki jest na elementach. nawet im się kurzu nie chciało wytrzeć, żeby wyglądało na wymienione.

Dlatego nawet na własnym przykładzie, wolę serwis znajomego, czy kogoś z rodziny... który wiadomo że chociaż
@benzdriver: kumpel kiedys robil w serwisie (glownie po czesci jezdzil) i mowil ze samochodami klientow zawsze sie u nich jezdzilo po wszystko, 100/200km robili potem oddawali samochod jakby nigdy nic. Jak dla mnie, takie podejscie jest po prostu zle.
@benzdriver: nie każdy tak myśli. Większość klientów nie wie że jest robiona na kasę. Dopiero jak jedziesz do innego albo do jakiegoś znajomego to Ci powie, że ta część czy inna nie została tak na prawdę wymieniona.
U mnie ostatnio taka sytuacja: olej był wymieniany 5 mies temu a gość w warsztacie mówi mi, że olej jest stary i do wymiany(najlepiej dzisiaj i nawet teraz może mi zamówić u dostawcy to