Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki! Dzisiaj troche #pokazmorde Dotarlismy na polnoc do Nungwi - podobno to najpiekniejsze plaze w okolicy - troche racji w tym jest. Tubylcy to straszni meczyciele ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko jambo jambo hakuna matata kupcie moje rzeczy europejskie zaroby. Ale jest milo jest fajnie jest chillowa, jest zarcie, sa drinki, sa palemki. Pozdrawiam Was swiry! #wesolapodroz #quebonafide #zanzibar #podroze #wygrywanko
jasontoddlover - Witajcie Mirki! Dzisiaj troche #pokazmorde Dotarlismy na polnoc do N...

źródło: comment_HWffussS4UMD1zCd29ihInbQLZnmvRJd.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cerberon: Wy jesteście faktycznie s---------i na umyśle a potem hur dur żadna laska mnie nie chce, ale w sumie czego się spodziwać po człowieku, który ogląda patolę na streamie i się tym tak podnieca, że musi na mirko co 5 minut zdawać relację ze streama, co nie Cerberon? XD Elita wykopu xDDD

Szkoda, że żadna laska nie może tu wstawić nawet swojego zdjęcia bo od razu zaczynają się wyzwiska i
  • Odpowiedz
@Lils: E tam kto by o to j-----e dawal w ogole xD Pare osob chcialo relacje z wesolej podrozy to wstawiam a ze takie foto pstrykniete to mowie wstawie co by nie bylo ze widoczki z------e z internetu hehe. Nie jestem szczupla i sie z tym nie kryje, ale treningi pare razy w tygodniu, n---------m takiego nie jednego stulejrza na macie, jem zdrowo i lubie siebie w c--j, jakbym miala
  • Odpowiedz
@Lils: niebieskie paski są jeszcze bardziej jechani za pokazmorde. Przecież ja jej nie wyzywam po prostu nie rozumiem czemu tak bardzo zaprzeczacie to, ze ona ma nadwagę? Jak się jakiegoś różowego paska na wykopie krytykuje albo powie się coś co wam się nie spodoba to z automatu taki mirek jest przegrywem i stulejarzem. Z tym jakoś nie macie problemu, ale jak ktoś tylko powie, ze jakaś laska jest gruba to
  • Odpowiedz
Nie patrzę na jotpegi, mam dziewczynę i bynajmniej nie wyglada jak OP


@Kopamatakawapl: ale Ty wiesz, ze na swiecie ludzie maja rozne typy budowy ciala?
jedni maja dluzsze nogi, rece, inni krotsze, jedni sa drobni, inni bardziej masywni.

fajnie, ze Wy wszyscy jestescie tacy idealni, ale widac nie kazdy trafia na loterii genetycznej i np. ma waska talie i szerszy dol. Dzieki temu przynajmniej mozesz sie z innych ponabijac... ;]
  • Odpowiedz
@Cerberon: Jesli twoim zdaniem judo to tylko przytulanie sie na macie to Tobie na pewno :) ps. Zawsze mi sie wydawalo ze nadwaga to nadmiar kilogramow a moje wymiary i waga tworza piekne BMI 19.5 wiec jednak chyba wszystko ze mna ok Blaskun: Jasne @Nerevarn: Wstawiam bo mialam relacjonowac podroz z wesola ekipa i to robie
  • Odpowiedz
@Cerberon: bo irytuje mnie chamstwo, jakie pojawilo sie w tym watku, po prostu.
Ludzie sa rozni - jedni wysocy i chudzi, a inni nizsi i masywni.
Kazdy ma prawo do zycia i nikogo nie nalezy obrazac.
  • Odpowiedz