Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gezino: cena po wszystkich opłatach na miejscu w Polsce, zajmujemy się naprawą, ale to jest do dogadania, bo mamy sporo tego i nie chcemy żeby długo Ci auto u nas stało :)
  • Odpowiedz
@BLKauto: kiedy będzie w Polsce? Gdzie można zerknąć na wyposażenie? Bo widzę tylko w płatnych raportach a chyba trochę biednie będzie jak nie ma navi. Kiedyś pisałem do Ciebie w sprawie innego modelu ale śni mi się jakiś hot hatch.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wu70: czekamy na chętnego raczej, na siebie średnio chcemy brać :) wyposażenie dość biedne zapewne ma :) manualna klima z tego co widzę i brak skór.
  • Odpowiedz
@BLKauto: czasem podane jest "Estimated Repair Cost" jak to z tym jest, ceny które są podane sprawdzają się, czy w Polsce można się zmieścić w duuuużo dużo niższym budżecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podane ceny szacowanego kosztu remontu zazwyczaj nie są to małe
  • Odpowiedz
  • 1
@mrjeszek: jak oni to wyceniają to jest dla nas zagadka, totalna fikcja w Polskich warunkach, ale dzięki takiej wycenie naprawy chcą je sprzedawać tak tanio :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter: 2016 kosztuje 90k w Polsce :D dobra cena, szkoda ze biednie wyposażony, ale fajny. Wziąłbym to do siebie na rok, ale do mnie już płynie auto
  • Odpowiedz