Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy blabla umarło śmiercią naturalną? Od wprowadzenia opłat? Jak sprawdzam ilość przejazdów na trasie kraków - łódź lub kraków- toruń to nie ma tego za wiele, a przecież ludzie cisną nad morze. Ktoś coś wie?
#blablacar
  • 15
@grigoryi: pracowałem dla BlaBla - nie do końca jest jak piszesz, a temat jest szerszy, jednakm nie o wszystkim mogę ani chce pisać. W każdym razie - zarówno z punktu widzenia kierowcy jak i pasażera jest całkiem nieźle na trasach, które znam.
@mossak: czyli może faktycznie nie jest tak źle, tylko pełne przejazdy są ukryte. wyszukiwanie przez grupy to straszne #!$%@? się. blabla był pewny. niestety lekka polaczkowatość(stracznie nie lubię tego określenia) wyszła z ludzi... płacić totalne grosze za tak zajebistą usługę - co to za problem. Ta apka i stronka są idealnie zrobione. Bardziej intuicyjnie się nie da.
@rzuffiq: Jedyna opłata na rzecz BlaBlaCar to BlaBlaPass, który musi wykupić pasażer, aby móc bez żadnych dodatkowych opłat rezerwować przejazdy przez kolejne 6 miesięcy. Koszt BlaBlaPass wynosi 1 zł. Ilość opublikowanych przejazdów zależy od pory roku i trasy. Na trasie Kraków - Toruń mamy w tym momencie 23 przejazdy. Jest więc z czego wybrać :)
@BlaBlaCar: niby tak ale pamiętam, że przed wprowadzeniem opłat(których już nie ma), sprawdzałem taki kurs na następny dzień i było np 10 przejazdów, stąd moje wątpliwości. Może częściowo dlatego że pełne przejazdy są ukryte, a może nie.