Wpis z mikrobloga

@AlgorytmPrima: No więc sam widzisz - karmisz się jakimś odległym wspomnieniem na temat gołąbków z przedszkola, które pewnie nafaszerowane były jakąś mortadelą, czy innym ścierwem (max. konserwą tyrolską) niepierwszej świeżości. Więc tak naprawdę nawet nie wiesz co krytykujesz.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Krytykujesz gołąbki, które podawała Ci stara rura w przedszkolnej kantynie, a w kolejce za tobą stał T-Rex - tak dawno to było. Sam kiedyś takie głupoty jak Ty opowiadałem na temat ruskich pierogów. Dopóki nie wpadłem na kwadraturę po wycieczce rowerowej głodny jak cała #!$%@? Litwa i jedyne co było na stole, to właśnie owe pierogi. #!$%@?łem ich całą michę na raz i sam się z siebie przy tym
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Spróbuj. Przygotuj się do tego psychicznie, weź urlop w razie czego, cokolwiek. Ale spróbuj. Będę kontent widząc powiadomienie od Ciebie za miesiąc, dwa, za rok. Powiadomienie wyjaśniające herezje, które wypisałeś parę komentarzy wyżej, a które pragniesz sprostować.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: W zasadzie u mnie jedynym kryterium w poszukiwaniu towarzyszki życia od dziś będzie to, czy umie zrobić gołębie. () Gołębieeeeeeeee ()
  • Odpowiedz