Wpis z mikrobloga

@Kempes:

Za billboard odpowiada Nelumbo Institute, organizacja prowadzona przez Easy Grace i Lucke’a, czyli dr Izabelę Kopaniszyn i Łukasza Leśniowskiego. Jak podaje "Wyborcza", ona przedstawia siebie jako "psychoterapeutkę, psycholog transpersonalną, socjologa, coacha holistycznego życia i zdrowia, przewodniczkę duchową" oraz "miłośniczkę znikania w szamańskim kontakcie z przyrodą i Wiecznym Teraz". Z kolei on jest "doświadczonym Wojownikiem na ścieżkach transformacji własnej i innych, myśliwym świadomości, znającym dobrze mapy meandrów umysłu".
  • Odpowiedz
Jakie są fakty? Kopaniszyn przyznaje, że kobieta na billboardzie nie ma z lekarzem nic wspólnego. – Wzięliśmy ją z internetowego banku twarzy – mówi wprost.

Gdy pytamy o badania, na które powołuje się na plakacie, Kopaniszyn przywołuje doktora Gilberta Renaud i przesyła jego wykład na YouTube zatytułowany „rozpoznanie urazów emocjonalnych leżących u źródła raka”.


Omamo.
  • Odpowiedz
psycholog transpersonalną, socjologa, coacha holistycznego życia i zdrowia, przewodniczkę duchową" oraz "miłośniczkę znikania w szamańskim kontakcie z przyrodą i Wiecznym Teraz". Z kolei on jest "doświadczonym Wojownikiem na ścieżkach transformacji własnej i innych, myśliwym świadomości,


@tahti: @Kempes: My zmierzamy w stronę jakiegoś nowego średniowiecza, wraz z dojściem do władzy prawicy(?) wyroiło się od antyszczepionkowców, "ratujdzieciaków", chiromantów z ręki i z nogi - w mediach publicznych, przestrzeni społecznej, w
  • Odpowiedz
@slodki_jezu: też to zacząłem zauważać. Chyba zmierzamy do jakiś wieków ciemnych albo kretyni są bardziej widoczni w internecie. Tylko dzisiaj natrafiłem na taką perełkę

nie dyskutuj z piwniczakami, so za młodzi i mało któremu ktoś bliski zmarł, łatwo im sie przekomażać dla picu choc w sytuacji jak powyzej sami pierwsi by sie stawili po witaminkę do żyły i pestki ;) Członek mojej rodziny prowadzi sklep zielarski w jednym z 3
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Internet jest ogólnodostępny więc tacy pseudonaukowcy/idioci wierzący w hehe alternatywne metody leczenia są w stanie dotrzeć ze swoimi "mądrościami" do szerszego grona, wielu ludzi jest też bardzo podatnych na manipulację. Należy do tego dodać wiarę w złe korporacje/big pharmę/spisek lekarzy, farmaceutów itp. oraz fakt że nauka w tym kraju po prostu leży, przewaznie uczy się ludzi wkuwania na pamięć a nie zrozumienia danego zagadnienia. Potem jeden z drugim myśli
  • Odpowiedz
Internet jest ogólnodostępny więc tacy pseudonaukowcy/idioci wierzący w hehe alternatywne metody leczenia są w stanie dotrzeć ze swoimi "mądrościami"

Tylko dzisiaj natrafiłem na taką perełkę


@zirytowana_plaszczka: @ZaplutyKarzelReakcji:

Internet to śmietnik, można w nim znaleźć wszystko. Liczba osób wierzących w teorie spiskowe też jest dość stała w społeczeństwie, ta wiara wynika z wielu czynników, głównie z deficytów wiedzy i potrzeby hierarchicznego uporządkowania świata (zawsze są
  • Odpowiedz