Wpis z mikrobloga

@JRtI: Słowackiego. Znowu deszcz i brak wyobraźni... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z trojmiasto.pl "Słowackiego po staremu. Deszcz i mamy krakse. Na dolnym odcinku leśnym zderzenie ok. 6 aut. Może to nie ma znaczenia ale dla ciekawskich od razu odpowiem- tak GWE, GST I warmińsko mazurskie brało również udział w tym zdarzeniu"
#gdansk #codzienniezdjeciewypadkunaslowackiego
Pobierz
źródło: comment_HzjaqmE0X3w8JqVw469KoSzsL1FDOSy6.jpg
  • 11
@JRtI: To jest niewiarygodne, przejechałem w każdą stronę kilkaset razy, różnymi samochodami przy wszelkich możliwych warunkach pogodowych i nie wiem jak można tam wylecieć z drogi. Były trzy fotoradary (dwa na 70 i jeden działający na 50), a i tak samochody na barierkach.
Proponuję po spowodowaniu wypadku transakcję wiązaną, prawko wymienne na bilet komunikacyjny, a rozbity szrot przetopiony na dodatkowe tory SKM.
@JRtI kumpla dziewczyna jechała i w słoneczny dzień zarzuciło ją, obróciło i w barierkę przywaliła... a jak się zapytałem jak to zrobiła, to powiedziała, że no jechała rozpędzona, na zakręcie trochę za szybko było, to zahamowała i jakoś ją obróciło.... nie miałem więcej pytań. Ostatni zakręt jadąc z Matarni w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także pamiętajmy, że większość ludzi jest głupia ( ͡° ͜ʖ ͡