Wpis z mikrobloga

@Shaki: @marysuistyczna:

Tak a propos homo w rodzinie: [klik] Ale jak potem wyjdzie w praniu? Pewnie to w większości puste groźby, bo dzisiejsi homoseksualiści pewnie mieli większą szansę urodzenia się w rodzinie aż takich debili i jakoś nie było słychać o tym, że ludzie zabijają swoje dzieci bo są homo.

@LibertyPrime: Tolerancja dla braku tolerancji? To jest akurat spory spór czy powinno się brak tolerancji tolerować.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: "Zresztą w ramach tolerancji powinni tolerować tych którzy ich nie tolerują." - oczywiscie racja, aczkolwiek nie do konca. Moim zdaniem tolerancja nie powinna obejmowac pogladow zakladajacych silowe narzucenie jakiegos porzadku innym, zwlaszcza gdy ten porzadek jest sprzeczny z idea wolnosci, tolerancji etc. Dlatego nie powinno sie tolerowac ekstremistow - czy to z pod znaku teczy, czy tez polksiezyca lub krzyza. Dla ekstremistow nie powinno byc miejsca w spoleczenstwie bo
  • Odpowiedz
@Ryu: Dzień rysowania Mahometa to dokładnie taki sam debilizm jak homoparady czy twoje wrzucanie filmików obrażających papieża pod znaleziskami. Zwykła złośliwość, byle by w-----ć ludzi z drugiej strony barykady i pokazać że "wolno mi, a ty chuju się w------j!". Szerzenie niezgody i nienawiści.
  • Odpowiedz
@gav: oczywiscie, jesli np. lewicowi ekstremisci organizuja bojowki to te bojowki i ich organizatorzy nie zasluguja na tolerancje spoleczenstwa

od rozwiazywania problemow z ekstremistami jest Panstwo: Policja, sady, prokuratura i inne sluzby

niedopuszczalne (dla mnie) jest funkcjonowanie jakis "ostatnich sprawiedliwych", ktorzy beda latac po ulicach i wedlug wlasnych kryteriow oceniac kto jest np.: "faszysta" i glanowac go zeby wybic mu "f-----m" z glowy

rozwiniete i tolerancyjne spoleczenstwo wolnych ludzi powinno
  • Odpowiedz
@gav: nie wiem - nie wypowiem sie :) Nie czytam KP, nie znam ich "z pierwszej reki", znam rozne przekazy innych mediow lub wykopowiczow/blogerow. Wyglada na to, ze KP to hipokryci o dosc nieciekawych (dla mnie) pogladach. Nie podejmuje sie jednak osadzac czy to ekstremisci udajacy wmiare cywilizowana grupe :)
  • Odpowiedz
@gav: nie zrozumielismy sie - duzo czesciej nazywano mnie lewakiem niz prawakiem :) zakladam, ze to wynika z prostej statystyki (wiecej mamy fanow JKM niz KP) i ogolnie klimatu dyskusji jaki tworza czesto ludzie ;)
  • Odpowiedz
@gav: zdecydowanie jestem w samym srodku samego srodka :) zupelnie prywatnie moje poglady sa dosc liberalne, wolnosciowe, pro panstwowe - w zwiazku z czym nie podpadam ani pod nasza prawice, ani pod nasza lewice...

Spory PiS z PO czy SLD zupelnie mnie nie kreca bo dla mnie to jedno i to samo ;) A JKM - moim zdaniem - to raczej szkodliwy kabareciarz niz powazny polityk :P

Trudno wiec sie
  • Odpowiedz