Wpis z mikrobloga

@marysuistyczna: Czuję małą powtórkę z rozrywki po tym jak dzisiaj na FB Gazeta wrzuciła fotkę z ukraińskimi debilami bijącymi gościa z tamtejszej parady równości (w trzech na jednego, a jak!). I to tam ludzie różne takie rzeczy pisali pod swoimi nazwiskami. Dla nich to na tyle normalne, że nawet nie jest im głupio i nie czują potrzeby ukrywania się za pseudonimem.
@Ryu: w takich przypadkach to podawaj link do profili, żeby łatwiej zgłosić. Bo tak to nie chce mi się szukać, taki ze mnie leniwiec :)
@Ryu: ostatnio miałam też nieprzyjemność oglądać manifestację o tolerancję homoseksualistów i sprzeciw narodowców... wyczuwałam...masę negatywnych uczuć... młodzi ludzie skandujący hasła "Bóg, Honor, Ojczyzna" po czym wyzywający innych... na szczęście było na tyle policji, że nie doszło do nieszczęść... nie ważne ile mają lat, czy to chłopak czy dziewczyna... są w stanie każdego pobić. Za co? Że kochają inaczej niż się ogólnie przyjęło? Czy robi to komuś krzywdę? Nie rozumiem :/
@Shepard: Nie no, gość ewidentnie przesadził. Po prostu źle się wysłowiłem, sam nie toleruję związków homoseksualnych ale szacunek należy się każdemu bez względu na orientację...
@marysuistyczna to niestety jest prawda... najstraszniejsze w tym wydaje mi się jest to, że w ich mniemaniu robią to w imieniu Boga, honoru i dla ojczyzny... Nie chciałbym wyznawać takiego Boga, żyć w takiej ojczyźnie a może i nawet jestem człowiekiem bez honoru...