Wpis z mikrobloga

Wczoraj spełniłam jedno z moich największych koncertowych marzeń. Kurczę, no szkoda mi Exit Music, szkoda Karma Police, You and Whose Army też trochę, ale to był serio piękny koncert. Pewnie jeden z najpiękniejszych w moim życiu. Było Lucky, Airbag, Reckoner i było cudnie. No kocham ich strasznie, więc jestem pewnie nieobiektywna :D
Radiohead- Everything In Its Right Place
#muzyka #opener
arsaya - Wczoraj spełniłam jedno z moich największych koncertowych marzeń. Kurczę, no...
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pawelczixd Moim zdaniem jeżeli ktoś wybiera się na koncert danego artysty, przyjmując roszczeniową postawę, w dodatku dla jednego/dwóch utworów to sam okazuje brak szacunku dla zespołu. Publiczność zdaje się często zapominać, że muzycy to nie szafy grające. Jeżeli ktoś zjawił na koncercie Radiohead "z przypadku", nie zaś docelowo, nie powinien czuć się wielce urażony faktem, że nie zagrali tej "jedynej piosenki". Sądzę, że na koncercie zjawiło mnóstwo osób, które chciały posłuchać dobrej
@Istvan_Szentmichalyi97 To prawda Creep graja b rzadko. Jak sami mowili wiele razy nie jest to kawalek ktory lubia grac bo nie chca byc kojarzeni z jednym utworem. Maja wiele swietnych kawalkow ktore czesto wzbudzaja feelsy.Creep grali na Poznan dla ziemii I nie ukrywam ze tamten koncert wypadl duzo lepiej ale I tak jest mega.
@Chesiek Nie ukrywajmy - w Poznaniu to był zupełnie inny zespół. Minęło 8 lat. Poza tym, poznański koncert był koncertem Radiohead, nie zaś elementem większego festiwalu. Warto również przypomnieć, że wtedy mieli pewien "dług" do spłacenia względem polskiej publiczności - nie odwiedzili Nas od 94 roku. Jedyne co zdaje niezmienne od tamtego czasu to Jonny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puszek_okruszek Czekałem na podobny komentarz, mamy adwokata! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytanie ze zrozumieniem może nie należy do twoich najsilniejszych stron, acz gdyby tak było bez problemu pojąłbyś, że operując na danym przykładzie, niezależnie "ironicznym", czy też nie - opisuje zachowanie danej zbiorowości. Wspomniał o wpisach na fanpagu Openera, ja także je widziałem i wątpię aby każdy, pojedynczy komentarz pełen "żalu i zawiści" był wytworem niskiego poczucia humoru.
@Istvan_Szentmichalyi97 Fuck to serio 8 lat minelo ?! A ja dalej nie zmadrzalem. Wiem ze zab czasu ugryzie nawet radioglowych I nie mam im za zle slabszego wystepu I tak znowu wrocilem myslami do czasow kiedy ich piosenki byly powiazane z moim zyciem co tu sciemniac bede ryczalem :D Dobrze ze nie wlaczyl sie tryb "no smialo napisz do niej"