Wpis z mikrobloga

Macie dziewczynę/chłopaka. Mieszkacie 30 minut autobusem do siebie, macie wakacje. Jak często, mniej więcej, się spotykacie?
#zwiazki

Jak często?

  • < 1 raz w tygodniu 5.9% (65)
  • 1 raz w tygodniu 2.9% (32)
  • 2-3 razy w tygodniu 28.6% (316)
  • 4-5 razy w tygodniu 24.7% (273)
  • >5 razy w tygodniu 37.9% (419)

Oddanych głosów: 1105

  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anamoz: Kobieta ma inne potrzeby niż ja, bo jest inną płcią. Kobiety podlegają cyklowi miesiączkowemu, który często dyktuje im kiedy mają, a kiedy nie mają chęci na seks, nawet pieszczoty w złym czasie mogą być nieprzyjemne, bo mogą np. boleć piersi. Poza tym kobieta często jest bardziej emocjonalna niż mężczyzna, cały świat postrzega inaczej, te same gesty mogą mieć dla niej różne znaczenie niż dla Ciebie.
Skoro trafiasz na dziewczyny,
  • Odpowiedz
@anamoz: Jak nie umiesz pisać na klawiaturze, wciskając od czasu do czasu przecinek, to nie umiesz pisać na klawiaturze. Ale widzę, że jednak stosujesz, brawo.

Ile masz lat? Powiedziałeś "za maks 4 lata" czyli masz 21? Nie sądzę.
  • Odpowiedz
@anamoz: Skąd wiesz, że jestem pewny siebie? Nietrudno być (lub udawać) pewnego siebie, kiedy piszesz w internecie z kimś, kto nieskładnie pisze. Od razu wynosisz się ponad niego.
Nie jestem specjalny, jeśli to rozumiesz przez "bycie nikim" to racja.
I co do drugiego to nie sądzę i tak trzymamy razem dłużej niż myślałem.

To ile masz tych lat?
  • Odpowiedz
@anamoz: Nie mówię, że wiem najlepiej.

Moim zdaniem, różni ludzie mają różne poglądy przez środowisko w jakim się obracali. Jakbyś Adolfa Hitlera wsadził do takiej rodziny jak np. moja, na swojej drodze spotykałby takich ludzi jak ja, reagowali by na niego tak, jak reagowali na mnie, to byłby podobny do mnie, jeśli chodzi o poglądy. Ale tylko podobny, bo na pewno genetyka, biochemia mózgu, itd. ma na to wpływ.
  • Odpowiedz
@anamoz: Jak z każdym innym młodym? Jesteś kuratorem, psychologiem czy wymuszasz haracz? Bo brzmisz ciekawie, ale wątpię, żeby Ci się to udało. Moje poglądy na pewne sprawy są mocno ugruntowane. Na sprawy damsko-męskie nie, bo mam mało doświadczenia, ale na wielu innych płaszczyznach zdążyłem znaleźć kogoś mądrego, kto powiedział coś mądrego i przyjąć to za swoje zdanie.

No i ja to właśnie napisałem cumplu, środowisko (czyli ludzie i wydarzenia) mają
  • Odpowiedz
@anamoz: Serio się staram, ale ciężko zrozumieć co napisałeś :(

Z ludźmi chodzi o to, że kiedy znajdujemy jakiś autorytet (kogoś, kogo szanujemy za coś) to często przyjmujemy jego zdanie na pewne tematy. I to wtedy jest nasze zdanie.

Wciąż nie wiem ile masz lat.
I wyjaśnij o co chodzi z tymi młodymi.
  • Odpowiedz