Wpis z mikrobloga

Wlasnie sobie siedze i w--------m kanapke z serem. I tak sie zastanawiam w ktorym momencie zeswiruje z samotnosci. Niezla sytuacja na takie rozkminy. Rozkoszowanie sie kanapka xD

A powaznie, to mam ochote wyjechac w p---u, zmienic prace, moze otworzyc cos swojego... niestety jestem typem osoby o slomianym zapale. Aby cokolwiek kontunuowac musi ktos mi pokazac ze trzeba byc pewnym siebie. Kiedys byl ktos taki. Teraz nie ma a ja sie telepie z myslami. I sie mecze. Cholernie. I ni mom ochoty tagowac bo im mniej osob widzi wpis tym lepiej. Taka ze mnie buntowniczka ;)
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cirilla1989: można się gdzieś wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a żeby nie było ze wyrywam Mirabelki,mogę wziąć przyjaciółkę i się pójdzie na piwerko posmieszkowac ze związków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Naxster: może brak mi wrazen xD a powaznie to gdy mam ochote wyjsc gdzies na jakies ciekawsze wydarzenie w okolicy to nagle nie wiem do kogo zagadac bo kazdy zajety, praca, lepsze rzeczy do roboty jak np sprzatanie chaty
  • Odpowiedz
@cirilla1989: <3
Czemuż ach czemuż czujesz się samotno dziewojo?
Nie masz okazji do poznania facetów?
Często wystarczy tylko odwzajemnione spojrzenie i uśmiech że strony kobiety, czy to na ulicy, czy w komunikacji miejskiej.
Czasem mały flirt czy po prostu pogawędka o
  • Odpowiedz