Wpis z mikrobloga

Wlasnie sobie siedze i #!$%@? kanapke z serem. I tak sie zastanawiam w ktorym momencie zeswiruje z samotnosci. Niezla sytuacja na takie rozkminy. Rozkoszowanie sie kanapka xD

A powaznie, to mam ochote wyjechac w #!$%@?, zmienic prace, moze otworzyc cos swojego... niestety jestem typem osoby o slomianym zapale. Aby cokolwiek kontunuowac musi ktos mi pokazac ze trzeba byc pewnym siebie. Kiedys byl ktos taki. Teraz nie ma a ja sie telepie z myslami. I sie mecze. Cholernie. I ni mom ochoty tagowac bo im mniej osob widzi wpis tym lepiej. Taka ze mnie buntowniczka ;)
  • 49
  • Odpowiedz
@cirilla1989: masz ochote masz plany to są tylko twoje zamiary i marzenia

wyobraź sobie ile wielki p o l a k o w ma takie same marzenia jak ty przy kasie w biedronce kupując margarynę
weź się za coś realnego. lepiej już #!$%@? tą kanapke z serem i na tym poprzestań w ten czas
  • Odpowiedz
@cirilla1989: "Uciekaj, przyjacielu, do samotni swej: widzę, żeć pokąsały muchy jadowite. Uciekaj tam,
gdzie wieje ostre i tęgie powietrze!
Uciekaj do samotni swej! Żyłeś zbyt blisko małych i mizernych. Uciekaj od ich zemsty
niewidocznej! Przeciw tobie są oni zemstą tylko.
I nie podnoś na nich ramienia! Niezliczone są ich mrowia, zaś nie twoim jest udziałem być
oganką na muchy.
Niezliczeni są mali i mizerni; zaś niejedną dumną budowę zniszczyły krople deszczowe
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Witaj w klubie. Sprawdź swój typ osobowości i pośmiej się z ludzi, którzy coś osiągnęli. Mi to pomaga. Mam taką samą osobowość jak Albert Einstein, czy Bill Gates. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cirilla1989: dobrze się składa, chętnie pomogę Ci się pozbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam chętnych osób do podróży autostopem jedyny wymóg to namiot. Może może może panno Katarzyno ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Nild: myslalam kiedys o tym... raczej brak mi faceta z ktorym moglabym dzielic wspolne wspomnienia ;) katarzyno, nie lubie "oficjalnosci", to takie sztywne i wymuszone konwenanse.
  • Odpowiedz
I tak sie zastanawiam w którym momencie zeświruje z samotności.


@cirilla1989: zakładając że przebiega to podobnie u ludzi to po jakichś 5 latach posiadania jedynie sporadycznego kontaktu pisemnego z 2-3 osobami. Jeżeli jest to sytuacja kompletnej izolacji społecznej to zapewne koło 2
  • Odpowiedz
@Nild: mieszkam ok 20km od inowroclawia, kujawy. No w sumie masz racje, mam duzo pozytywnych wspomniej ze znajomymi ale z nimi nie siedze 24h/dobe
@Naxster: no az tak zle ze mna nie jest xD staram sie.przedkladac znajomych nad prace np, niektorzy nie umieja nawet tego.
  • Odpowiedz