Wpis z mikrobloga

@daczka92: dyskusja z Tobą jest bezcelowa.

Kupujesz moto za 3 tysiące i ćwiczysz nim na placu/torze/dozwolonym parkingu czy też innym bezpiecznym miejscu. Możesz to robić nowym motocyklem jeśli ci go nie szkoda.
Na codzień jeździsz nowym motocyklem a doszkalasz się na takim, którego stratę odżałujesz.
Jeśli koledze @oskarek89 nie szkoda przeszlifować nowego moto przy nauce to niech ćwiczy na nowym. Ale niech ćwiczy.

EOT.

  • Odpowiedz
@Centralne_Biuro_Atencyjne: jeszcze w życiu nie słyszałem żeby ktoś kupił dwa moto żeby się na jednym uczyć a drugim jeździć kwadratowo po mieście bo się boi o niego. to chyba najgorszy pomysł ludzi którzy dają rady początkującym.
już lepiej by zrobił wydając kase którą straci na tym motocyklu za 3k (nadal z tego kisne) na szkolenie na torze czy jakąś inna gymkhane. w sumie to jedyna słuszna opcja po uzyskaniu prawka.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: z lewą dłonią jeszcze chyba masz przyzwyczajenie do sprzęgła na 2 palce, albo tylko do zdjęcia tak trzymasz : ) ogólnie super to wszystko razem wygląda, ale lepiej zrób fluo - na ulicy będziesz niewidoczny z poziomu samochodów, wiesz jak jest...

  • Odpowiedz
@Oskarek89: To jak ty kupiłeś to moto ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie sprzedawca od razu powiedział przed odjazdem co i jak z docieraniem + instrukcję też przejrzałem.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, czemu producenci motocykli, ciągle wypuszczają na rynek motocykle z tak brzydkimi klamkami za 20 zł. Gdyby chociaż były czarne.
  • Odpowiedz