Wpis z mikrobloga

Panowie cisne sobie dzis po miescie z buta i idzie mlodziak w koszulce hells Angels moto club, mysle fajny sprzet dzieciak na oko 13 lat i nagle dwoch lebkow z jakimis orlosempami na plecach do dzieciaka i w spine, wyzywaja go jeden go szarpie za bluzke z kumplem ppdlecielismy a ci na swoje intrudery i cos tam sapia - historia koszulki matka mu w lumpie kupila, ale o co chodzilo dwojce gosci dobrze po 40cte w sapach do malolata. Kumam idealy mc ale to przegiecie oO
#motocykle
  • 33
  • Odpowiedz
@kfleszer zależy od klubu. Naprawdę znam wielu mc, mam przyjaciół wśród nich. Fakt że sporo klubów udaje gangsta i wyznaje zasadę że klub ponad wszystko. Ale to margines i faktyczna banda zjebow. Bawią się w wojsko na wzór starych amerykańskich klubów. Generalnie szkoda strzepic rya
  • Odpowiedz
  • 0
@11mariom Pasuje. Jebnę sobie szprajem na zbroi. A każdego który choćby mrugnie okiem na buty.;) Mam takie pasujące stare oneille. Sztywne dziadostwo, że się jeździć nie da, ale do okopania jakiegoś barana w sam raz. Tak żeby spadł z rowerka i sobie głupi ryj rozwalił. Sorry musiałem, bo jak to nie zarzutka, to @Motolufka zwraca mi za chemię.
  • Odpowiedz
@Motolufka: Z tego copamiętam to MC nie tolerują noszenia znaków MC przez osoby nie będące członkami danego MC.

Nie wiem co prawda co zasady klubów mówi o postępowaniu przypadkach dzieci, ale skoro masz znajomych to weź spytaj, to w sumie ciekawa kwestia.

Gx
  • Odpowiedz
@brick:

Dobre :-)

Nawet jeśli nie masz w umowie o pracę zakazu (wiele krajów ma) to one nie przyjmują do siebie ludzi o tej (i kilku innych) profesji.
Chyba że nowożytne czasy coś zmieniły, albo Free Group nie mają
  • Odpowiedz
@Gixaar: Czyli odpada jeżdżenie po mieście i szukanie bójek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nic. I tak mój mistrz zabronił mi niepotrzebnych walek.
brick - @Gixaar: Czyli odpada jeżdżenie po mieście i szukanie bójek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ...
  • Odpowiedz