Wpis z mikrobloga

#opowiescimango #zarzutka #wykop ##!$%@? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

CZY ZARZUTKI MOŻNA ŁYKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?

Ja wiem że na wykopie jest mało bystrych ludzi, ale że aż tyle to ja się nie spodziewałem, żeby tydzień w tydzień łykać takie same zarzutki. Jednak jest pewne pocieszenie, nawet jeżeli wy połknęliście haczyk to nie jest z wami tak źle, jak źle jest z tym, kto te haczyki zarzuca.
Wyobrażacie sobie, jak smutne trzeba mieć życie, żeby siedzieć w swojej piwnicy i wymyślać historyjki które wzbudzą kontrowersje? Nawet jeżeli te historyjki są taki oczywiście fałszywe, że tylko debile się na nie nabierają, jak jakieś seks trójkąty czy delegacje całej rodziny bo ktoś nie dał pieniążków na wesele. Co taki człowiek sobie myśli? Siedzi w pokoju i wpada na genialny pomysł, że napisze ścianę tekstu tylko po to, żeby część mirków zaczęła dyskusje na wyimaginowany temat. Jest lato, ptaszki śpiewają, ludzie się kochają a @MangoZjem ma siebie za geniusza zła, bo dzięki niemu rozgorzewa dyskusja internetowych debili na wykopie. Dziwne to jest, no ale hobby jak każde inne.

W każdym razie, weźcie sobie już dajcie święty spokój i niech ten ZJEMANY człowiek straci sens swojego życia. Przestańcie się rumienić i z wściekłością klepać w klawiaturę pod kolejnymi wymyślonymi historiami napisanymi przez tego ZJEMA, który ma chyba problemy z samym sobą, że musi udawać dziewczynę.

TAK, @MangoZjem TO JEST JAKIŚ CHŁOP CO MU DRYGA JAK NAPISZE FAJNĄ ZARZUTKĘ A WY JAK TE PELIKANY JĄ ŁYKACIE, WIĘC PROSZĘ PRZESTAŃCIE TO ŁYKAĆ I NIECH TEMU człowiekowiniskiejinteligencji BĘDZIE SMUTNO ŻE NIE MA JUŻ ATENCJI.

Bardzo was proszę bo mój rak dostaje przerzutów jak widzę te durne wpisy wchodzące w gorące.
Pobierz einz - #opowiescimango #zarzutka #wykop ##!$%@? #logikarozowychpaskow #logikaniebiesk...
źródło: comment_3L1zhXIyz9UXCcq3daPFsawN6wmpUsmo.jpg
  • 36
@paulinsien nie wiem może ty lubisz jak ktoś pisze wymyślone historie w internecie i wciąga ludzi w dyskusje na temat sytuacji, która nigdy nie miała miejsca ale tworzy obraz jacy to my Polacy jesteśmy #!$%@? narodem że coś takiego się dzieje u nas, mimo że to wcale się nie dzieje. A do tego udaje kobietę żeby nadać tym historiom nutkę prawdopodovienstwa.

Ty jesteś jakaś chora?
@einz czyli wszystko co ktoś zamieszcza w internecie musi być prawdą? od dyskusji nikomu nie stanie się krzywda (przynajmniej fizyczna), a w historie jestem w stanie uwierzyć że względu na doświadczenie swoje i znajomych. w żadnym stopniu prawdziwość historii napisanych na Mirko nie wpłynie na moje życie :)
@paulinsien no czyli jesteś w stanie uwierzyć w wymyślona historie faceta który udaje kobietę i wymyśla te historie dla beki żeby tacy debile jak ty w nią wierzyli. I jeszcze twierdzisz że to jest spoko że ktoś kłamie i oszukuję ale JA MAM JAKIŚ PROBLEM BO ZAUWAŻYŁEM ŻE TYP KŁAMIE ALE ON JEST WPORZADKU BO DYSKUSJA NIKOMU NIE ZASZKODZIŁA. Weź dziewczyno daj mi spokój, nara.