Wpis z mikrobloga

@Nooiiizy: piramida zdecydowanie. Byłem w tym super king na Jarotach I kurde ja nie wiem czy ja się z nimi porozumieć nie mogę ale liczyłem, że zamawiam kebaba x bułce tradycyjnie a tu mam jakąś tortille. Żeby nie to, że lubię te bułki to w super kingu bardzo ok.
  • Odpowiedz
  • 0
Tak czy siak, dziękuje. Przyjaciółka jednogłośnie stwierdziła,że pycha kebab, ew "najlepszy kebab w mieście" na grunwaldzkiej. Kiedyś przypalili mi tam mięso, wiec zostaje tylko pycha.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimowyGoj w oranie od koleżanki dojadłam bo tej nie smakował. W sumie to malo sosów dali, dużo cebuli i sałaty, mięsa mało, ale to może być spowodowane tym, że ona wyjadła. Będę robiła tripa po olsztyńskich kebabach, wiec wtedy będę wiedziała co i jak. Przy okazji w oranie albo nie wzięła, albo nie dali fety i oliwek, a to moje kochane składniki zaraz po kurczaku w kebabie :)
  • Odpowiedz
  • 0
W sumie to byłam w pycha kebab, wzielam jakiś zestaw tortilla+frytki+Cole za 16zl,kebab nie tako zły, ale laska mogła się bardziej przyłożyć bo koleżance kichnela w kebsa xd jako ze jestem dość szczupła i nie jem dużo to frytek nie tknęłam a kebsa zostało. No ale nie pogardziłabym drugim takim, na gastróweczke idealny.
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: nie ma oliwek, nie ma fety. Jest zajebiscie doprawione mieso i po tortilli za 10 pln zwinietej idealnie aby zmiescic sie do paszczy, nie masz juz sily pomyslec naawet o jedzeniu.

A nazywanie Pycha i Piramidy Kebabem, to oszczerstwo podobnego poziomu co nazywanie Romy pizzeria.
  • Odpowiedz