Wpis z mikrobloga

Bogowie Seksu po raz kolejny zdecydowali, ostatni dzień czerwca będzie kolejnym dniem kiedy zaliczę! Jutro umawiam się na randkę GFE z kolejną divą z odlotów i będe zgłębiał ciężką sztukę #!$%@?. Szykujcie się normiki, niedługo wezme się za wasze żony !( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
  • 25
@Doomey: no a w czym zaliczenie takiej panienki jest gorsze niż zaliczenie tych waszych loch? Wy też płacicie za seks jeszcze więcej i macie g*owniane ruchanie. Wiecie w ogóle co to hiszpan, odwrócony jeździec czy ostry rimming? Pewnie macie 10 minut na misjonarza raz na tydzien. A ja jak brytyjski Pan mam co tylko chce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tiestowiron: No właśnie w tym szkopuł, że ani zaliczeniem normalnej ani jak to określasz "divy" nie powinno się chwalić. Ludzie ruchają się bez przerwy, więc to żaden wyczyn. Ujmujący w dziwkach jest fakt, że nic nie musisz robić, tu chodzi o zainteresowanie kogoś swoim wyglądem i ciałem oraz rozbudzenie żądzy i namiętności. Widać obce Ci są takie zjawiska.
@Tiestowiron: Jak chłopak płaci dziewczynie za seks? Daje jej prezenty? Nie dorabiaj sobie do swoich "podbojów" ideologii. Płacisz kilkaset złotych za godzinie kobiecie którą rucha kilku facetów dziennie, a zachowujesz się tak jakby to było jakieś osiągnięcie. Kurde wolę już być prawiczkiem do końca życia niż chodzić na dziwki, uważać to za wielkie osiągnięcie i jeszcze się tym chwalić. Zresztą co to za seks z dziewczyną do której nic się nie