Wpis z mikrobloga

potrzebuję znajomych grających na gitarze. w czasach liceum zawsze po lekcjach siedziałam na jakichś próbach, uwielbiałam słuchać jak ktoś sobie gra i improwizuje, no żyć nie umierać dla mnie. granie samemu to ciota i wuj, ale bardzo lubię słuchać czyjejś muzyki z głowy.

i wszystko diabli, przeprowadziłam się i nie mam żadnych bliskich znajomych, którzy by tak sobie grali albo mieli zespoły, gdzie można posiedzieć i posłuchać (przy okazji popiwkować).

na siłę gitarowych znajomych nie znajdę, więc pozostaje mi słuchać jak ktoś sobie gra covery i inne takie na yt. znacie jakieś ciekawe kanały, gdzie ktoś sobie improwizuje? nie jakoś profesjonalnie, nawet jakieś nagrania z pokoiku na stancji mogą być.
#muzyka #gitara #zainteresowania #tworzeniemuzyki #youtube
  • 45
@Theia:

Bolec z gitarą byłby dla mnie parą
Chcę przez życie śpiewająco razem iść.
Bolec z gitarą byłby dla mnie parą
Może mnie o rękę prosić choćby dziś.
Z nim by było szczęście moje,
Dwie gitary i nas dwoje-
To marzenie w sercu budzi niepokoje.
Bolec z gitarą byłby dla mnie parą
Ja zawrócę mu gitarę, a on mnie.
Bolec z gitarą byłby dla mnie parą,
Bolca z gitarą chcę.
@DannyMurillo: nie, ale nie chciałam szukać znajomych na mirko, raz już źle trafiłam i nie mogę się przekonać.
@jestemjakischori: ludzie gryzą!
@a__s: grające siostry są super, korzystaj póki gra :D
@nie_wierze: no właśnie o to mi chodzi! do szkoły już nie wrócę, ale siedzimy sobie ze znajomymi na grillu, czy nawet w domu przy piwku i muzyka jest tylko z głośników ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Theia: no elo. w piatek może bede coś #!$%@?ł na garach, na sali z ew. piwerkiem potem/w trakcie, tylko slabo bo sam: gitarzysta w holandii a bass zlamal noge. zobacze moze ogarne kogos. chyba, że umisz grac na gitarze (starczy równe granie 5 akordów)
@Dziki_Bigos: no elo.