Wpis z mikrobloga

@enjoi: będę latał po mieście, ochrona jest dla mnie priorytetem dlatego jako pierwsze chce kupić wysokie (niskie w kolejnym sezonie). Chce z nich korzystać od teraz do końca sezonu, więc liczę się z tym że będzie gorąco, choć gdyby udało się osiągnąć jakiś kompromis między sauną, a lodówką było by świetnie.
@tamto-to-tamto: co prawda nie używałem innych, ale mam SMXy już 4 lata, zrobiłem w nich pewnie z 20kkm, z czego pewnie połowa to miasto. I nie narzekam.

Zwiedzałem w nich Pętlę MRU, łaziłem po zamku w Łapalicach czy niedokończonej elektrowni atomowej. Śmiało mogę powiedzieć, że są bardzo wygodne nawet przy takim traktowaniu :P
@MichalStroz: sam stałem kiedyś za ladą i jakoś mnie specjalnie nie bolało że ludzie tak robili. Doskonale rozumiem że ktoś może nie chcieć przepłacać. Większość sklepów sprzedających te buty taniej (niż intermotors) ma też sklepy stacjonarne, skoro mogę zapłacić mniej, dlaczego nie?

@Steven_Hyde: Właśnie się w to zagłębiam i widzę że jest tak jak piszesz. Zastanawiam się teraz czy wersja bez membrany Gore Tex, w jakikolwiek sposób chroni przed wodą?