Wpis z mikrobloga

@paluch_85: @naqu: Dzięki dzięki,
Wybrałem się z moim #rozowypasek na balety, pierwszy raz od jakiegoś roku, grał Mark Knight wiec spoko muza, skakałem jak małpa na gumie i ścięgno nie wytrzymało. Po dwóch godzinach baletów zakończyłem balangę. Ehhh takie buty.
@naqu: Siedzący ale byłem dziś w firmie i powiedzieli że jutro zbiorą lekarzy i zadecydują co zrobić, bo robię przy światłowodach to wiesz tam jest wszystko sterylne, kubrak, rękawiczki, safety shoes itp, gość powiedział że wątpi żebym miał pozwolenie na pracę, dostane marne 90funtów na tydzien i tyle.
@sutkenzi: Współczuję, sam to przerabiałem jak miałem ~20 lat. 2 miesiące gipsu do połowy uda (ciekawe, że masz taki krótki - mi powiedzieli, że nie ma opcji i kolano też trzeba unieruchomić; czy to jeszcze przed operacją?), potem miesiąc "krótkiego" i ponad miesiąc rehabilitacji, żeby móc w ogóle podeprzeć się na tej nodze. Do formy wracałem prawie pół roku od momentu zdjęcia gipsu... Ale od tamtej pory wszystko jest generalnie w
@Regis86: Mi powiedzieli, że nie operują już bo to taki sam czas gojenia jak w gipsie także tylko taki dali, w piątek mam konsultacje z lekarzem, może coś nowego się dowiem. Tymczasem wyczekuje pierwszych odleżyn.

Zamówiłem parę dni temu dietę, trening personalny i wszystko psu w dupę.
Obym miał tylko zapewniony powrót do corpo bo będzie lipa.
@sutkenzi: Ale to chyba znaczy, że masz tylko lekko/średnio naderwane, a nie zerwane, bo przy dużym naderwaniu (nie mówiąc już o zupełnym zerwaniu) bez operacji się nie obędzie z powodu zjawiska "oddalania się" od siebie dwóch końców ścięgna (łyda się "ściąga", zbliżając się do stawu kolanowego) - chyba "retrakcja" się to nazywa. Więc jeżeli bez operacji, to tak naprawdę mocno Ci się upiekło, bo różnica (leczenie, rehabilitacja) pomiędzy zerwanym, a naderwanym
@Regis86: @paluch_85: Główną konsultacje będę miał w piątek, na razie zrobili RTG i wsadzili w gips i tyle, no i mówię wam to co usłyszałem od babki, mówiła mi o zastrzykach ale dostałem tylko kodeinę. Może w piątek będzie reszta.