Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jak mogłem się tak pomylić co do pewnej osoby tj. dziewczyny i z nią zadawać. Ale niech to będzie przestroga dla mirków i mirabelek szukających swoich drugich połówek wśród osób kultywujących szeroko rozumianą kulturę techno czy rave. Moja sympatia właśnie była z tych osób. Znacie te laski co nie? Chodzenie do klubików typu das lokal we #wroclaw, jeżdzenie na imprezy takie jak #lascamp. No i pojechała właśnie na ten las w ten weekend. Dla tych co nie wiedzą co to jest, Jest to festiwal w lesie. Powiedziała, że jedzie ze swoimi znajomymi z kręgu techno. Ja nie pojechałem bo nie interesują mnie te klimaty.
No dobra, ale w takim razie z czym mam problem? Przecież to po prostu festiwal z muzyką techno. Co prawda dziwnie się do tego tańczy, ludzie są specyficznie nakręceni ("BÓG JEST W TECHNO"), ale ogólnie impreza dla młodych ludzi jak impreza. No nie do końca. Zapytałem kolegę znającego tamten klimat. Też był na Las Campie. Narkotyki. Mówił, że wszyscy tam byli tak nafukani, że hoho. No i ja jak ten idiota przestraszyłem się i zapytałem swojej sympatii co ona o tym myśli. To co usłyszałem od niej rozwaliło mi głowę. Niby normalna dziewczyna, studentka, ale przyznała się do brania fety. Na moje obawy, że branie fety to coś więcej niż zapalanie blanta, usłyszałem, że "no, ale mam dobry, sprawdzony towar". Dobry, sprawdzony towar - polska amfetamina. Jak można być tak głupim i nieodpowiedzialnym? Do tego pewnie doszły jakieś kwasy czy gorsze rzeczy, no ale ja jestem zszokowany. Zrobiłem się oschły wobec niej i myślę, że mimo, że nam się układało i znajomość szła w dobrym kierunku, to ja boję się po prostu takich dziewczyn w stylu tatuaże, narkotyki. Czy serio narkotyki takie jak amfetamina czy LSD są popularne wśród osób w młodym wieku, szczególnie tych związanych z kulturą techno?
#techno #lascamp

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 65
  • Odpowiedz
Czy serio narkotyki takie jak amfetamina czy LSD są popularne wśród osób w młodym wieku,


@AnonimoweMirkoWyznania: Ona tam brała udział w konkursie na obciagniecie jak największej ilości beniz z połykiem a Ty sobie głowe zawracasz jakaś fetką.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O BOŻE NARKOTYKI CO TERAZ. !!! NARKOTYKI!!! POWTARZAM.

Ja bym miał w dupie jeśli używa sporadycznie. Imo to ogólne pojęcie spoleczenstwa na temat dragow jest mocno zaburzone i chyba większość myśli ze jak ktoś raz sprobowal to już jest skończony XD ah to pranie mózgu
  • Odpowiedz
Ona tam brała udział w konkursie na obciagniecie jak największej ilości beniz z połykiem a Ty sobie głowe zawracasz jakaś fetką

@Konwerter: każda kobieta smigała na karuzeli złożonej z twardych penisów dynamicznych chadów, ale nie każda brała polacką fetę wymieszaną z proszkiem do prania
  • Odpowiedz
Ale marychę to chyba prawie każdy przypala.

@worldmaster: Dość odważne twierdzenie. Raczej bym powiedział, że spośród młodych, czyli 20 i 30 latków większość gdzieś tam miała styczność, ale regularni palacze to garstka ludzi, a większość społeczeństwa nigdy nie miała z tym do czynienia.
  • Odpowiedz