Wpis z mikrobloga

Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża się czasowo o 2 godziny. W drodze na wieżę ogarniemy jakieś jedzenie, może jeszcze po naszej stronie granicy. Wejście z wjazdem z kolejką kosztuje około 56 zł od osoby licząc po kursie sprzed tygodnia, ale możecie sobie przeliczyć z aktualnego kursu: http://www.dolnimorava.cz/pl/cennik. Warto też się zaopatrzyć w te korony przed wyjazdem ze względu na kurs waluty i brak organizacji kantora po drodze. Na miejscu zamierzam skorzystać z toru saneczkowego, Was też gorąco do tego namawiam. Tor w Karpaczu jest wielką frajdą, a ten ma 200m więcej! Zjazdy będą w kombiakach, więc nie hamujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). W drodze powrotnej jedziemy nad zaporę wodną w Zagórzu Śląskim.
Nie wiem czy to się taguje, więc #motocykle
@Stitch @kendi @licuri @kabzior @gerard-kowalski @Czarna_SV @przepiorka @trueno2 @syrena_elektro

A sto zakrętów chcemy ogarnąć z Gerardem w ten weekend, tak że tego. Otwarta lista. :)
enjoi - Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża ...

źródło: comment_UYNCOKK2psBmSJlcVn43dIMpgOT7GCC1.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gerard-kowalski: 350KC obowiązkowo lub kartę przy sobie, jak mówił FLAq, na wejście z wyciągiem. Chyba, że zostajesz pod stokiem. Szukam cennika z tym torem saneczkowym, ale za cholerę nie mogę znaleźć. Jedynie w Siennej jest taki cennik 1 wjazd = 10 zł, 3 wjazdy = 25 zł, 5 wjazdów = 35 zł, więc przyjmuję, że na pięciokrotną zabawę na torze trzeba przygotować 250KC
  • Odpowiedz
@enjoi czyli 600 koron na osobę nie braknie. Dzięki :-) żadne zostajesz pod stokiem, najwyżej będę srał pod siebie ale tam wejdę/wjadę/wczołgam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katera: tak wyszlo i tak szybciej. Nie mam kiedy podrozy wawa-kalisz ogarnac ....lepsza wiocha na plecaku niz siara za kierownica...... troche na lenia ale i po królewsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: wiem - przedrzeżniam się, bo dla mnie epizod jako plecak był najbardziej traumatycznym przeżyciem świata, mimo, że kierownik był znakomity!

Ale wiem też, że np. @brick w miesiąc po zdaniu prawka jechał do Jeziorska - 500 nam wyszło wtedy i to we mgle i mrozie, i mżawce (momentami), więc da się ;)
  • Odpowiedz
@przepiorka: na tej wieży jest taka zjeżdżalnia rurowa, jak w parku wodnym, ale nie o to chodzi. Nie podawałem też tej informacji, bo w skórzanym kombiaku poślizg w niej będzie żaden. :D
  • Odpowiedz