Wpis z mikrobloga

Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża się czasowo o 2 godziny. W drodze na wieżę ogarniemy jakieś jedzenie, może jeszcze po naszej stronie granicy. Wejście z wjazdem z kolejką kosztuje około 56 zł od osoby licząc po kursie sprzed tygodnia, ale możecie sobie przeliczyć z aktualnego kursu: http://www.dolnimorava.cz/pl/cennik. Warto też się zaopatrzyć w te korony przed wyjazdem ze względu na kurs waluty i brak organizacji kantora po drodze. Na miejscu zamierzam skorzystać z toru saneczkowego, Was też gorąco do tego namawiam. Tor w Karpaczu jest wielką frajdą, a ten ma 200m więcej! Zjazdy będą w kombiakach, więc nie hamujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). W drodze powrotnej jedziemy nad zaporę wodną w Zagórzu Śląskim.
Nie wiem czy to się taguje, więc #motocykle
@Stitch @kendi @licuri @kabzior @gerard-kowalski @Czarna_SV @przepiorka @trueno2 @syrena_elektro

A sto zakrętów chcemy ogarnąć z Gerardem w ten weekend, tak że tego. Otwarta lista. :)
Pobierz
źródło: comment_UYNCOKK2psBmSJlcVn43dIMpgOT7GCC1.jpg
  • 93
@katera: tak wyszlo i tak szybciej. Nie mam kiedy podrozy wawa-kalisz ogarnac ....lepsza wiocha na plecaku niz siara za kierownica...... troche na lenia ale i po królewsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gerard-kowalski: wiem - przedrzeżniam się, bo dla mnie epizod jako plecak był najbardziej traumatycznym przeżyciem świata, mimo, że kierownik był znakomity!

Ale wiem też, że np. @brick w miesiąc po zdaniu prawka jechał do Jeziorska - 500 nam wyszło wtedy i to we mgle i mrozie, i mżawce (momentami), więc da się ;)
@enjoi: ależ ja tego nie kwestionuję!!!

tylko pamiętam mój epizod jako plecak - przejechałam tak z 500 metrów i powiedziałam sobie, że nigdy więcej, bo dla mnie to zero przejemności z jazdy. Nie miałam absolutnie zastrzeżeń do jazdy kierownika (podkreślę kolejny raz, bo @Czytelnik30 czyta ;)), ale nie czułam się komfortowo nie mogąc zrobić NIC.
@bartis55: nie wiem jak pominąłem Twój komentarz. Mówisz, że lepiej by to wypadło? Wrzuciłem trasę bezpośrednio z Google, więc poprawki nie są problemem.
@enjoi nie wiem czy lepiej, ale często polecana jest sama droga ze Złotego Stoku na Lądek Zdrój, jest tam sporo ostrych zakrętów. Jechałem tam samochodem, zakręty były fajne.

Mocno zastanawiam się czy się do was nie przyczepić, akurat jestem z Wro, tylko nie wiem czy przejadę taki dystans xd W sumie w sobotę pyklo 200 km i dałem radę, mam bandit 400, jest dla mnie strasznie niewygodny ( ͡° ͜ʖ
@enjoi byłem tam w zeszłym roku :D zacnie i warte swojej ceny :D. Wieża też! I jak mogę doradzić jedzicie przez Czechy tam jest naprawde bajka trasa. Ja sam 8 wyjeżdżam na Węgry więc nie jadę z wami. Żałuję. W sierpniu zaś może Słowenia na długi weekend :D
@Czytelnik30: nie będzie za dużo czasu na nadkładanie trasy dla widoczków. Kilka osób dojeżdża do Wrocławia specjalnie na tę trasę, więc sama droga nie może być za długa. Może innym razem. :)