Wpis z mikrobloga

Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża się czasowo o 2 godziny. W drodze na wieżę ogarniemy jakieś jedzenie, może jeszcze po naszej stronie granicy. Wejście z wjazdem z kolejką kosztuje około 56 zł od osoby licząc po kursie sprzed tygodnia, ale możecie sobie przeliczyć z aktualnego kursu: http://www.dolnimorava.cz/pl/cennik. Warto też się zaopatrzyć w te korony przed wyjazdem ze względu na kurs waluty i brak organizacji kantora po drodze. Na miejscu zamierzam skorzystać z toru saneczkowego, Was też gorąco do tego namawiam. Tor w Karpaczu jest wielką frajdą, a ten ma 200m więcej! Zjazdy będą w kombiakach, więc nie hamujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). W drodze powrotnej jedziemy nad zaporę wodną w Zagórzu Śląskim.
Nie wiem czy to się taguje, więc #motocykle
@Stitch @kendi @licuri @kabzior @gerard-kowalski @Czarna_SV @przepiorka @trueno2 @syrena_elektro

A sto zakrętów chcemy ogarnąć z Gerardem w ten weekend, tak że tego. Otwarta lista. :)
źródło: comment_UYNCOKK2psBmSJlcVn43dIMpgOT7GCC1.jpg
  • 93
o, zapomniałem zawołać


@enjoi: no nie dam rady, chętnie ale będę po imprezie integracyjnej... także jak słusznie przypuszczasz będę dogorywał, jednak dzięki za propo- następnym razem stawie się!
@enjoi: Na miejscu można za wszystko płacić kartą - nie miałem ze sobą żadnych koron. Jak już musi ktoś w gotówce to tylko CZK bo pln nie akceptują (co jest akurat u nich trochę dziwne). Nie wykluczam, że mogę do was dołączyć w Kłodzku. Ale to będzie się okazywało jeszcze.
@enjoi: zakrętów też zazdroszczę :P na szczęście nie jest u mnie płasko i nudno jak w łódzkim, ale też nie ma zbyt wiele fajnych tras ;(

100 zakrętów robiłem autem, ale i tak miałem mega frajdę :) (rwd ftw)
@kabzior: Wiedziałem, że najważniejszego nie napiszę. Myślę, że o 10 na BP przy Karkonoskiej (obok salonu BMW Inchcape) będzie w porządku dla dojeżdżających.
@licuri: Możesz nie kupować w ogóle biletu na wieżę, a na samą kolejkę linową. Chyba, że krzesełko też cie przeraża, to możesz zostać całkiem na dole i tam jest restauracja, coś można zjeść, napić się Birella (dobre piwo bezalkoholowe). Jak weźmiesz ciuchy na przebranie to możesz też wejść na góre (nie wjeżdżać), najkrótsza trasa wiedzie po stoku narciarskim (pic rel) i to jest około 30 minut forsownego marszu. Można łagodniej szlakiem,
źródło: comment_swFx6Ep7zHUkEiS402gsARlS0mlZgAP9.jpg
@kabzior: jak nie chcesz okrążać Wrocławia przez Skę w drodze na BP, to za Oleśnicą jest zjazd na Długołękę, a przejazd przez miasto nie jest taki zły.
@enjoi: chociaż i tak bym musiał wyjechać po 7 :/ ale zobaczymy, może dzień wcześniej pojadę, zwłaszcza że w sobotę i tak na pewno bym do łodzi nie wracał tylko został w jakimś Karpaczu czy czymś takim
@gerard-kowalski: 350KC obowiązkowo lub kartę przy sobie, jak mówił FLAq, na wejście z wyciągiem. Chyba, że zostajesz pod stokiem. Szukam cennika z tym torem saneczkowym, ale za cholerę nie mogę znaleźć. Jedynie w Siennej jest taki cennik 1 wjazd = 10 zł, 3 wjazdy = 25 zł, 5 wjazdów = 35 zł, więc przyjmuję, że na pięciokrotną zabawę na torze trzeba przygotować 250KC