Wpis z mikrobloga

@ZadennPrgramista prawie każdy z nich jest w internecie. Zastanów się, w czym mógłbys się najlepiej sprawdzić i poszukaj firm, które działają w takiej branży, a następnie zwróć się bezpośrednio do nich - ominie koszty związane z pośrednikiem pracy, a w Tobie doceni samodzielność i zdecydowanie.
@Rewo96 w tamtym roku byłem w Anglii i przejechałem się na szukaniu pracy przez internet do tego w Anglii firmy nie chciały za bardzo osób które bezpośrednio do nich przychodziły te firmy miały podpisane umowy z Agencjami i z tamtąd brali pracowników. Do tego ja aby chce jechać na okres wakacji na jakiś magazyn rozumiesz o co chodzi
@ZadennPrgramista do wejdź w mapsy, znajdź swój wymarzony magazyn, prześlij im swoje CV, zdjęcie z siłowni i list motywacyjny, w którym się opiszesz, a na pewno się nie rozczarujesz. Poszukaj tylko informacji o trybie zatrudnienia i papierach/gwarancjach, jakie można uzyskać zdalnie
@ZadennPrgramista: Byłem i wróciłem po 3 tygodniach.
Kasa tragiczna, nie miałem nawet 3k zł na nasze, z tego jeszcze musisz się utrzymać. Przypominam, że za bus tam i powrót ty płacisz. Głównie przez płace uzależnioną od wieku, więc jak nie masz tych 23 (dokładnie nie pamiętam) to lepiej Niemcy/Anglia.
W Polsce np. powiedzą ci, że będziesz miał soboty dodatkowe płatne, a na miejscu się okaże, że to nie prawda. Dodatkowo nie
@Rewo96: żerują raczej na lenistwie, widziałem tam wiele osób, które pracują wiele lat i nadal siedzą w mieszkaniu agencji, pomimo tego, że za te same pieniądze mogliby sami wynająć normalne mieszkanie, czy pójść do pracy bezpośrednio do jakiejś firmy, ale im jest tak wygodniej
Naturalnie nie piszę tu o kimś kto chce sobie tylko dorobić na wakacje, to nic dziwnego, ze wybiera się wtedy agencję