Wpis z mikrobloga

Ależ mnie już wkurza ten #gearbest. Dwa telefony zamówione koło 12 czerwca. Jeden ciągle ma status processing a drugi od 14 czerwca wysłany za pomocą DHL. Wziałem tańszego kuriera bo deklarowany czas dostawy był dłuższy o jedyne 3 dni robocze. Dziś mija 25 dzień od wysłania a telefonu ani widu ani słychu. Numer trackingowy nie działa, paczka w ogóle nie jest znajdywana w systemie #dhl. Co ciekawsze, dzien pozniej zamowilem tez telefon z #banggood z #pdm i telefon od piatku jest juz w Polsce
dodam jeszcze tag #xiaomi bo o te telefony sie rozchodzi sprawa
  • 29
  • Odpowiedz
@sobeek: ja zamowilem 12 czerwca redmi 4x, i po tygodniu juz byl w polsce i kurier juz do mnie dzwonil aby sie umowic na odbior. Zamawiane tez dhl tez ta tańszą opcją. A i jeszcze miedzy czasie sie pytali o potwierdzenie tozszamosci z paypalem wiec generalnie dosc szybko to poszlo
  • Odpowiedz
@Andczej: dzięki wielkie, skorzystam jak sytuacja się nie zmieni!
głównie to chciałem się dowiedzieć czy jest to jakaś odosobniona sytuacja czy tak się dzieje często?
godzinę temu założyłem tickety i zobacze co support powie
  • Odpowiedz
głównie to chciałem się dowiedzieć czy jest to jakaś odosobniona sytuacja czy tak się dzieje często?


@sobeek: nie wiem o co chodzi, ale nie jesteś jedyną osoba z takim problemem, coś pośrednik DHL dał dupy i cześć paczek poszła szybko, a część nagle stanęła, nigdy nie widziałem takiego problemu
  • Odpowiedz
@Andczej: no nic, pozostaje mi tylko czekać
płaciłem paypalem więc nie obawiam się jakby paczka nie dotarła ale trochę mi się już dłuży czekanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sorki że wołałem i dzięki za info
  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej a traking z GB w ogóle działa bo też zamówiłem redmi 4A i w DHL nie znajduje tej przesyłki i mam lekkie obawy, że przesyłka dojdzie za miesiąc :D Też brałem Sg DHL.
  • Odpowiedz
  • 1
@Andczej ok to czekam cierpliwie bo w sumie wysłali niby w sobotę :) Też liczyć że bezvatowska czuwa nad paczka i nic nie doliczą to niezły deal wyjdzie za 4A
  • Odpowiedz