Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków grających w #pilkanozna (na boisku a nie w fifie).

tl;dr


Ponieważ jest lato, a latem nie chce mi się siedzieć na siłowni stwierdziłem, że jedną ogólnorozwojówkę zamienię na jakiś sport zespołowy. Padło na piłkę nożną. Nie grałem 8 lat. Ogarnąłem w okolicy orlika i obczaiłem kiedy przychodzą jakieś randomy i sobie robią składy. Wcześniej przerwertowałem jak się trzeba na takiego orlika ubrać no i wyszło, że trzeba mieć specjalne buty, bo w takich do biegania to się będę ślizgał. Ponieważ teraz wyprzedaże w różnych marketach sportowych, poszedłem poprzymierzałem i wybrałem najwygodniejsze dla mnie turfy (jakiś model nike za trochę ponad 100 cebulionów).

Dzisiaj poszedłem grać, wcześniej dokładnie skróciłem paznokcie u stóp, założyłem jakieś termo skarpety i nowe buty. Wszystko było spoko (oprócz tego, że ni #!$%@? nie potrafię już grać - ale to jest temat na osobny wpis), nawet mnie buty nie obtarły i stawy skokowe żyją, ale po powrocie do domu jak zdjąłem skarpy okazało się, że moje paznokcie u plauchów są sino-fioletowe. Czy to jest tak, że moja stopa nie jest przyzwyczajona to kopania gały i kiedyś się przyzwyczai, czy coś jest nie tak z moim butem?

#pilkanozna (nie wiem, czy ten tag jest dla grających w pn, czy tylko kibiców) #trening #sport #weekendwarrior
  • 16
@nalej_mi_zupy: Nie słuchaj ich, nic Ci nie będzie normalna reakcja organizmu po takiej przerwie. Jeżeli nie było jakiegoś mocnego stłuczenia i nie masz "czarnych obrzęków" to paznokcie też Ci nie powinny zejść.
@xstempolx: @footix: @Snupiii: Po dwóch dniach ból nie przeszedł. Co więcej chodzenie w butach nie było komfortowe, gdy dotykałem krawędzią paznokcia czubka buta. Zdecydowałem, że zrobię operację skrócenia paznokcia maksymalnie jak się da. Podczas tego zabiegu pod obu paznokci trysnęła krew z jakimś płynem - tak na kilkadziesiąt centymetrów. Od tej chwili czuję ulgę, ale coś mi się wydaje, że będę się musiał z paznokciami pożegnać :/