Wpis z mikrobloga

Cześć górnicy spod #ethereum i #kryptowaluty.

Mam pewien problem dotyczący ethminera, otóż po skonfigurowaniu pliku .bat, niezależnie czy od ETC czy pod ETH, zgodnie z tym co w kopalniach jest, mam strasznie niską moc. Według info w necie na GTX 1070 i GTX 970 powinienem mieć około 42 MH/s, a mam 5 MH/s. http://scr.hu/8x0m/gtlw8 Żeby tego było mało to po odpaleniu programu i zaczęciu kopania komputer zaczyna przycinać i nie da się z niego korzystać, w przypadku ccminera tego nie było. Ktoś coś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkatch: Próbowałem robić downgrade, wgrałem po prostu poprzednie, ale nie zadziałało, trochę osób pisało że kopało normalnie na sterach z 2015, ale wtedy serii 10xx nie było i obawiam się że może nie działać. Poza tym sterowniki są zgodne bo cuda 8.0 jest w tej wersji claymora z której korzystałem. Sterów z tej nowej płyty nie mam zainstalowanych, ale nie ma tam żadnych, które są odpowiedzialne za coś co mogłoby
  • Odpowiedz
@Arkatch: To jest jakiś dramat, postawiłem świeży system żeby zobaczyć czy działa, windows 10, stery do karty, to samo. To chyba będzie coś z konfiguracją samego programu, tylko co... Co dokładnie chcesz widzieć na tym screenie?
  • Odpowiedz
@Arkatch: Tego sterownika szeregowego PCI nie umiem nigdzie znaleźć. Może to wina że mam 2 różne karty? Może po zaktualizowaniu systemu, jak zostawię samego GTX 970 to pokaże się dla niego realny hashrate? Jutro to sprawdzę, możliwości się powoli wyczerpują...
  • Odpowiedz