Wpis z mikrobloga

  • 208
Nigdy nie zrozumiem fenomenu wszelkiej maści "streamerów", którzy robią dymy, zadymki i śmiechawki.

Po co ludzie to oglądają ? Tak na poważnie. Rozumiem włączyć filmik, jakieś shoty, na których n------y patus rozwala drzwi z buta, albo jakieś żarty na telefonie. Ale są ludzie którzy oglądają całe te streamy. Przecież jak się to włączy to dosłownie szare komórki s---------ą. Najdłużej ile wytrzymałem na takim streamie to 3 minuty.

I jeszcze ludzie dają im za to pieniądze.

Jakby ktoś kiedyś powiedział przeciętnemu człowiekowi, że za parę lat popularna rozrywka na YT będzie oglądanie pijanych patusów w ich melinach, i dawanie im pieniędzy, to zaśmiał by się w twarz.

I jeszcze ludzie tutaj toczą dyskusje o tym co dany streamer zrobił, jak kogoś potraktował, czego nie zrobił. No ludzie.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakroz: A po co ludzie oglądają piłkę nożną? Rozumiem obejrzeć jakieś podsumowanie, bramki, najlepsze akcje, ale są ludzie, którzy całe te mecze oglądają. Przecież jak się to włączy, to dosłownie szare komórki s---------ą xD
  • Odpowiedz
@jakroz ale wez taguj #boldupy

Za kazdym razem jak widze taki wpis to nie ma opcji zeby nie bylo tam gadki o hajsie. C--j cie to interesuje na co ludzie wydaja swoje pieniadze, chcesz to idz sobie wplac na biedne pieski czy gówniaki bez oka ja wole dać patusowi i kompletnie nie powinno cie to interesować.
  • Odpowiedz
@jakroz: szczerze Ci powiem, że ja też tego nie kumam. Jakieś chore koneksje, "dramy" (cokolwiek to znaczy), dymy, srymy i ludzie tym żyją :D żyją życiem innych, to jest, k---a, dla mnie straszne! Z drugiej strony nie mi to oceniać, co robią inni, dlatego nie ma co sobie zawracać głowy takimi problemami ;)
  • Odpowiedz
@jakroz w ten sposób można się d-----ć do wszystkiego

Po co ludzie siedzą na Mirko? Tak na poważnie. Rozumiem włączyć na chwilę, jak jedziesz mpkiem albo na kiblu siedzisz. Ale są ludzie którzy siedzą tu całe dnie czy noce. Przecież jak to się czyta to dosłownie szare komórki s---------ą.
  • Odpowiedz
@jakroz najlepszy jest ból d--y fanów tej patologii pod postami jak ten.

hurr każdy robi co chce, nie twoja sprawa na co wydaję pieniądze

no ale jaki content, taki target.
W sumie mam w dupie rozrywki podludzi, które nie różnią się niczym od Trudnych spraw, ale przeraża mnie skala podludzizmu na wykopie patrząc na ilość postów.
  • Odpowiedz
@Akos: I co w związku z tym? To, że ktoś ogląda piłkę nożną czyni ciebie Einsteinem, bo oglądasz jakiś w dupę j----y k------i p--------y syf, przy którym Big Brother wyżyny kultury?
Trzeba powiedzieć wprost: takie coś oglądają tylko totalne przegrywy i zera, o inteligencji na poziomie larwy.
  • Odpowiedz