Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję jako kierownik oddziału w wypożyczalni samochodów. Mój szef postanowił zaproponować mi awans. Z kierownika oddziału stałbym się kierownikiem regionu, ale zachowałbym obowiązki kierownika oddziału... Szef zaproponował mi też podwyżkę, w wysokości 0zł/miesięcznie, ale za to wydłużyłby mi czas pracy z 48 godzin tygodniowo, do 60 godzin tygodniowo. Super. Powiedziałem wprost, ile chcę zarabiać przy takiej podwyżce, szef mi #!$%@? jak bardzo źle firma sobie radzi i nie ma szans. Super, #!$%@?, że sam mój oddział (który wcale nie jest najlepiej zarabiającym oddziałem) zarabia bardzo dobrze i doskonale wiem, że firmę na to stać.
Mam ochotę po prostu złożyć wypowiedzenie i poszukać innej pracy, wiem, że znajdę bez problemu z moim doświadczeniem pracę w wypożyczalni, ale nie chcę na okres wakacji zostawiać swoich pracowników, bo szefa pewnie by to nie ruszyło, moi pracownicy mieliby przesrane.
#wypozyczalniasamochodow #januszebiznesu #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6