Wpis z mikrobloga

Postanowiłem po raz 10834543 pograć w #skyrim, bo co by nie mówić, jednak co najmniej fajna giera i zawsze można znaleźć coś nowego i zagrać inaczej.
Szukam inspiracji na nową postać. Ktoś coś.
Złodzieje, skrytobójcy, gildie złodziei i mroczne bractwo odpadają, bo już ze 2 razy się bawiłem w te klimaty.

Ostatnim razem mag mi ostro nie pyknął i po kilku godzinach dałem sobie spokój bo nie widziałem perspektyw na nie-uciążliwą grę.

jedyne co mi przychodzi do głowy to taki wielki #!$%@?ł z jakimś młotem, ale to zapewne będzie super nudne poskładać wszystko co się rusza na strzała i biegać jak jakiś #!$%@? :)

Co by było fajne znając już świat gry itd? Może coś nietypowego? Właśnie się pobiera i tak kminię.
  • 15
@m4rciniak też wcześniej kminilem i nie żałuję, najlepiej postac wygląda, nie jesteś uber i nie zabijasz na hita( Ciebie też nie), do tego później dochodzą fajne skille z tarczy na odrzucanie gości i na wbijanie w nich że odlatują + tarcza sama w sobie jako artefakt
@Shiv: Ok kupuję to :) Bo właśnie nie chcę wszystkich składać na hita a dobrze się bawić.
Najwyżej wrócę z reklamacją :D Więc uważaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze tylko znajdę tego save z momentu wyboru postaci i za 15 min gram :)
@Shiv: No przekonałeś mnie, bo właśnie chciałbym być takim pierdem na początku i widzieć postęp i wciąż żeby to było jakieś wyzwanie.
A nie gówno, gówno... i BUM nagle kozisz wszystko do końca i zero frajdy.
Lecę grać. Dzięku Mirku.
@m4rciniak: Dual wielding, ciężko-/lekkozbrojny, 0 magii, kowalstwo, krzyk: Unrelenting force i Slow time (ewentualnie jeszcze Become etheral).

A jeżeli nie to ewentualnie:
Dual, Alteration, bez pancerza, krzyk: Become etheral (tylko), zaklinanie, alchemia

Co sądzisz?
@Greialf_Loki: W sumie fajne :) Póki co zobaczę tę najprostszą opcję z blokowaniem, bo zdałem sobie sprawę, że nigdy nie grałem z tarczą w żadnej grze (gdzie to miałoby być typowo blokowanie - np. Ultima Online lata temu. Zrobiłem dziesiątki postaci a nigdy z parowaniem).
A jak nie pyknie to wrócę do tematu bo chcę mieć trochę zabawy z gry :) A "zabawa" z blokowaniem nie jest zła.
Z resztą ta
@m4rciniak: Tylko dobrze ogarnij jak działa tarcza, bo +50 i źle rozłożone PŻ i PK (kondycja) na legendary, i będzie zonk.

Pamiętaj;


Przede wszystkim, zapoznaj się dobrze z Unrelenting force i nigdy nie krzycz w trzy słowa. (Wyjątek: bardzo mało PŻ).

No i dobrze rozłóż perki. Imo nie zaczynaj ze zbrojami, ani kowalstwem. :D

Powodzenia, kumplu.

Jaka rasa?
@m4rciniak: zawsze jak gram w skyrima to eksperymentuje z buildami, ostatnio wyszła nawet fajna kombinacja: light armor, dual wielding (mehrunes razor i valdr lucky dagger/dragonbone dagger) do tego krzyk elemental fury (ogromny atk speed ale tylko z broniami bez enchantu dlatego te dwa daggery są najlepszym połączeniem) i do zabawy też slow time. odpalasz elemental fury i naparzasz z podwójnego ataku. tylko ten build jest potem strasznie op i kładziesz smoka