Wpis z mikrobloga

Jak by komuś było mało niepełnosprawności umysłowej (czy nieobiektywności) moderacji, to tu fajny przykład. Trolle multikonta przezywają mnie, ale ich wpisy zostają. Na moją odpowiedź do jednego, po 20 sekundach odpowiada drugi, który wcześniej (ale 28 minut) też mnie obrazil. Zgłosiłem ich jako naruszenie moich dóbr i jako multikonta, ale jedyna reakcja moderacji to usunięcie mojego wpisu "jak tu zakładałem konto, to jeszcze nie było trolli" co widać w cytacie pod usuniętym wpisem.
https://www.wykop.pl/link/3798229/comment/46407753/#comment-46407753
#moderacjacontent #wykop #moderacja
@a__s @m__b
Pobierz badtek - Jak by komuś było mało niepełnosprawności umysłowej (czy nieobiektywności) m...
źródło: comment_lUbZ9Y0glQkCuMTBjksY62onO0zN5Rvc.jpg
  • 13
Jak by komuś było mało niepełnosprawności umysłowej (czy nieobiektywności) moderacji, to tu fajny przykład.


@badtek: Zarzucasz komuś brak obiektywizmu po tym jak wygodnie przemilczałeś prawdziwy powód usuniętego komentarza? Pełna treść Twojego komentarza (o czym przypadkiem zapomniałeś wspomnieć) brzmiała: "jak tu zakładałem konto, to jeszcze nie było trolli, ch**u".

Regulamin.
multikonta


@badtek: XDDDDDDD
Przypomina mi się pewien użytkownik, który twierdził, że GeorgeSorosVEVO i Ospen są moderatorami. Pomyśl chwilę o jego poziomie intelektualnym.