Wpis z mikrobloga

W życiu nie przeszło mi przez myśl, że będę tak rozpaczać z powodu agonii mojego #iphone

Mam na zastępstwo Huawei P8 Lite i Nokię 735. Jak mi ktoś kiedyś coś będzie pierniczył, że ajfon srajfon, że to tylko dla lansu, to nie ręczę za siebie. iPhone, to jedyny słuszny telefon do pracy w social mediach itp.

Rozpaczam! ()

#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
@adgebworthy: @zolwixx: Np. Instagram działa dużo lepiej na iPhonie, niż na Androidzie. Dużo łatwiej pisać na iPhonie, emoty są pod ręką. Może i Androida można jakoś udoskonalić, ale nie mam na to ani czasu ani ochoty.

Chociażby scrollowanie na iPhone działa dużo płynniej i szybciej. Instagram na Huaweiu strasznie się tnie, a to wydłuża mój czas spędzony na obsłudze tego profilu.

Zdjęcia są o niebo lepsze z iPhona.
  • Odpowiedz
@kaboompics: android ssie, fakt, ale na sprzęcie tej klasy co ajfon działa już nieźle. P8 Lite to zdaje się 3x niższa cena?
A windowsphone 8 z lumią 925 też śmigał aż miło, nigdy się nie zaciął, zdjęcia robił super. Tylko że system umar z braku aplikacji.
Samsung S8 też ma gorszy aparat i szarpiące scrollowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zolwixx: Bardzo długo bojkotowałam Apple. M.in. dlatego kupiłam kilka lat temu tę Nokię. Co do Androida na lepszych telefonach, to nie mam teraz porównania. Miałam tablet Samsunga ten taki jakiś najlepszy i był całkiem ok, ale też się zepsuł i leży.

Niestety, ale Windows Phone nie nadaje się do takiej pracy jak mam. Po pierwsze Instagram jest cały czas w wer. Beta. Poza tym w ogóle nie chce działać na tej Nokii 735.

Tak naprawdę, to z tym iPhone chodzi o szybkość pracy. Aparat bardzo szybko fokusuje i dobrze dobiera światło. Nie prześwietla jak na większość telefonów. Po drugie jak jestem zalogowana na Macbooku w Wordpressie, to na iPhonie też. Notatki i piki tekstowe też mam na obu
  • Odpowiedz
@kaboompics: odkładając moją niechęć do Apple'a jako całości, to wiem że system mają stabilny (iPhone widziałem w akcji już od pierwszej wersji, niezacinający scroll), a do kompów biorą sprawdzone części. Kupując PC na dobrych podzespołach jest ten sam efekt, wiem bo użytkowałem parę laptopów i wiem co potrafią. Nie potrzeba do tego Apple'a za 2x więcej kasy.

Odnośnie telefonów, to naprawdę żałuję, że WP się nie wybił, bo zaczynali robić
  • Odpowiedz