Wpis z mikrobloga

@Ben_one: A wykopki nadal myślą, że Polska to tylko duże miasta i jeszcze chwalą się, że od razu po studiach zarabiali 3k netto gdzie w dużym mieście to tak naprawdę jeszcze bardziej g---o-pieniądze, bo byle obskurna kawalerka kosztuje 2500 za wynajem...
  • Odpowiedz
Jak jesteś g---o pracownikiem bez żadnego doświadczenia to się nie dziwię. Ja zaczynałem od 3k zaraz po studiach.


@bboymc: noo, co sie ten plebs rozochocil to ja nawet nie. trzeba przywrocic niewolnictwo.
  • Odpowiedz
@Aderar: Piękny wpis, więcej takich ludzi potrzeba. W krajach zachodnich każdy kto pracuje może żyć mniej więcej dobrze. W UK jak para pracuje np. w markecie i zarabiają £2400 łącznie to wystarcza na dobre życie. W Polsce jest nienormalnie, bo tylko wykształceni (i to tylko jakaś czesc) może godnie zarabiac glownie w większych miastach.
  • Odpowiedz
@Afropolon: Wszystko pięknie, ale to tylko Twoja teoria. Zachoruj albo złam nogę i jestes w trudnej sytuacji. Albo jak zwolnią z pracy, albo jak wcale cie nie wezmą do tego magazynu. Lepiej wybrać sie do Niemiec, Holandii bądź UK. Tam lepiej odłożyć i język można podszkolić.
  • Odpowiedz
@Loloman: Albo można jeść jeszcze taniej. Ja czasami jak np. dzisiaj zjadłem dwie kanapki z dżemem na śniadanie i trochę czekolady w ciagu dnia. I to wszystko. Pózniej zjem jakiegoś owoca i tyle. Koszt około 3zl. Ale czasami jest sie bardziej głodnym. Ludzie po prostu za dużo jedza i tyle, wręcz sie obżerają.
  • Odpowiedz