Wpis z mikrobloga

Przygotowaliśmy nowy widok komentarzy w znaleziskach z kategorii "zapytaj mnie". Od teraz dyskusja układana będzie w formie wywiadu, żeby poprawić czytelność AMA komentarze bez odpowiedzi nie będą pokazywane. Na razie jest to wersja beta, nad którą wciąż pracujemy. Czekamy na Wasze uwagi i sugestie :-)
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: wiecie co wszystko ok, ale wykop to chyba jedyny serwis jaki znam ever, który swoje nowe funkcje podrzuca niezalogowanym użytkownikom, i po jakimś czasie, dorzuca tym lepszym :D Testować to powinni właśnie najbardziej aktywni, ale to oczywiście moje zdanie.
  • Odpowiedz
@wykop: Wygląda dobrze. Chętnie ustawiłbym na stałe w każdym AMA. Jednocześnie chciałbym się dowiedzieć co Wam nie pasuje w pomyśle, żeby każdy kto chce zrobić AMA musiał zweryfikować się najpierw u administracji. Dopiero potem otrzymałby zgodę na umieszczenie wykopu z odpowiednim tagiem. Wyeliminowałoby to kłopot pojawiający się pod każdym wykopem tego typu. Teraz jest tak, że autor najczęściej nie wie, że musi się zweryfikować, później jest powiadamiany o tym przez
  • Odpowiedz
@wykop: Nie wiem czy to dobry pomysł żeby nie pokazywać komentarzy bez odpowiedzi. Nie spowoduje to sytuacji kiedy bardzo wiele osób będzie pytać o to samo?
  • Odpowiedz
@Paulo_Coelho: pomysl z wymuszeniem weryfikacji jest bez sensu - po naszej stronie ktos musialby 24 godziny na dobe siedziec i pilnowac czy ktos akurat nie chce zrobic AMA. Dodatkowo jest wiele takich AMA gdzie nie sposob zweryfikowac autentycznosci w szybki sposob, np to. To od autora zalezy czy widzi potrzebe weryfikacji swojego AMA czy nie - my tego wymuszac nie chcemy.
  • Odpowiedz
@wykop: wg mnie super pomysł:) tylko my zalogowani też powinniśmy mieć to dostępne jako opcja- najlepiej w każdym AMA, nie tylko w tych oficjalnych.
  • Odpowiedz
@wykop: Może inny kolor tego przycisku ? Żółty w trybie nocnym strasznie po oczach daje, nie widać co pisze na nim oraz całą harmonie strony psuje ;). Pomijając to to jest bajecznie, skończy się Ctrl+F i szukanie po nickach.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Wybacz, ale to Twoje argumenty są bez sensu ;)

Po pierwsze AMA takie jak podałeś przykładowo pojawiają się bardzo rzadko. Autorzy najczęściej pracują w jakiejś branży, są specjalistami w danej dziedzinie itd. To można łatwo udowodnić wysyłając skan jakiegokolwiek dokumentu. Zresztą, wpisz w google "ama site:wykop.pl". Z całej pierwszej strony jedynie "Młody alkoholik" miałby trudności z udowodnieniem swojej przypadłości. Cała reszta może to zrobić bez najmniejszego problemu (chyba, że
  • Odpowiedz
@wykop: zróbcie lepiej podział stron dla znalezisk z 200+ komentarzami, np. w takim ama z Pazurą przesunięcie strony w dół trwa 10 sekund, a odsłonięcie zaminusowanego komentarza 30s. chociaż nie mam, aż tak mocno słabego kompa
  • Odpowiedz
@Paulo_Coelho: nadal uwazam ze ZMUSZANIE kogokolwiek do autoryzacji swojego AMA jest zlym rozwiazaniem. Choc pomysl z wyswietleniem autorowi czerwonej ramki "Twoje AMA jest niepotwierdzone, jesli chcesz je potwierdzic, skontaktuj sie z administacja", jest jakims akceptowalnym kompromisem.
  • Odpowiedz