Wpis z mikrobloga

@Hajduszoboszlo: To jest czysta desperacja! #!$%@?!, tak jak już napisałem, jaki facet umawia się z dziewczyną, z którą nawet nie wymienił pięciu zdań? I jeszcze zaprasza dziewczynę na kawę... może jeszcze za nią zapłaci? Szanujmy się!
Wiadomości są po to, żeby zrobić jakiś fundament pod spotkanie, a nie walić na dzień dobry propozycjami, owszem, część się zgodzi na spotkanie, ale z nudów i litości, to nie jest dobry grunt.


"Jak będzie
@BDLK_IMPRTR: Jaki fundament pod spotkanie? I tak chodzi głównie o wygląd, a ponoć nawet większość sygnałów odbieranych przez człowieka w komunikacji to sygnały niewerbalne. Jeśli się sobie podobają, to tylko w skrajnych przypadkach gadka to zepsuje i vice versa, jeśli wygląd jest nieciekawy, to trzeba być naprawdę zajebistym gawędziarzem żeby coś ukulać. No i idąc dalej: co z tego, że fajnie się będzie gadało przez neta, jeśli w realu dobre wrażenie
@takie_chwile_jak_te: widzisz, obiektywnie rzecz biorąc nie mam żadnych problemów z kobietami, a wcale nie jestem przystojny, (z wyglądu liczy się tylko, żeby nie być niezadbanym byle jakim typem, w pomiętym T-shircie i rybaczkach.) mam za to doświadczenie i pewność siebie, to co napisałeś nie ma żadnego sensu, naczytałeś się czegoś, ale chyba nie do końca rozumiesz, owszem, to kontakt niewerbalny jest najważniejszy, ale w tej sytuacji spotkanie nie ma sensu i
@PonuryMruk: Znam to, dlatego odpuściłem sobie internetowe znajomości. Kiedyś, po kilku dniach pisania z jedną dziewczyną, stworzyłem se już taką zajebistą projekcję jej osoby, że gotów byłbym pomyśleć, że chyba nikogo lepszego nie mogę spotkać. Umówiliśmy się, rozczarowałem się w #!$%@?, miała strasznie cwaniacką manierę i jeszcze kilka innych rzeczy, których nie dało się wyrazić w wirtualnej rozmowie. Polecam jednak poznawanie w świecie rzeczywistym.
@BDLK_IMPRTR: zupełnie o coś innego mi chodzi,

no zgadzam się, że spotkanie by nie wyszło ale czemu pomysł że op #!$%@?ł? co on jest jakimś łowcą i ma obowiązek podrywać? a może to dziewczyn #!$%@?ła? ponoć równouprawnienie jest, nie rozumiem czemu to facet ma być na pozycji lizusa

nikogo nie mam tu zamiaru pouczać

lepiej zaproponować spotkanie, bo czemu nie? a jak nie chce, to nie, ja tam bym chciał się
@PonuryMruk: szczrze olej te wszystkie internetowe podrywy bo to strata czasu i energii zyciowej. normalne dziewczyny nawet jesli sie tam pojawia, to szybko usuwaja konta, bo widza zbyt duzo sciemy. bedac normalnym gosciem moze wydawac ci sie niepojete, ze mozna od razu komus proponowac sexy, sponsoring albo inne takie, ale uwierz mi kobiety dostaja mnostwo takich wiadomosci wiec tez sie zniechecaja. poza tym regula jest taka, ze byle pasztet dostaje w