Wpis z mikrobloga

@BDLK_IMPRTR ja zaproponowałem spotkanie w pierwszej lub drugiej wiadomości zaraz po cześć i już wybraliśmy imię dla naszej córki a chwilę temu świętowaliśmy pierwszą rocznicę spotkania jakie z tego wynikło także ten, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PonuryMruk: #!$%@? z księżniczką, nie chce to nie. Ale mam srogą bekę z ludzi co interpretują każdą pojedynczą wiadomość jaką wysłałeś XDDDDDDDDDDD Tinder serious business XDDDDD

yyyy bo w tej drugiej wiadomości, prawie jak zaczynałeś pisać tą trzecią, to tam napisałeś że MOŻE #!$%@? gościu ale #!$%@?łeś skąd ty taktyki bierzesz XDD


Może niedługo analiza językowa i dyskurs zwykłego #!$%@? na tinderze? XDDDDDDDD
o jezu normalne, jedna na 1000 to normalna dziewczyna kóra chce się spotkać i miło spędzić czas, znaczy więcej jest takich kóre chcą się spotkać i spędzić miło czas tylko ze sa grube albo z twarzy 3/10. dlatego trzeba przebrnąć przez tą rzekę gówna aby dotrzeć do tej normalnej osoby :) Powodzonka i piszcie bardziej dosadnie do takich lasek ze są szmatami a nie jakieś wyrafinowane żarty kórych i tak ona nei
@BDLK_IMPRTR:

tak jak już napisałem, jaki facet umawia się z dziewczyną, z którą nawet nie wymienił pięciu zdań? I jeszcze zaprasza dziewczynę na kawę... może jeszcze za nią zapłaci? Szanujmy się!


Szanowanie się, to zabawianie księżniczki po kilka godzin zbędną rozmową, którą można przeprowadzić twarzą w twarz? Po #!$%@?? Badoo czy tinder służą do tego, by się szybko sparować i wymienić kilka wiadomości, umówić na spotkanie i szybko zweryfikować rzeczywistość. Tak
Boże strach pomyśleć jakich ta dziewczyna spotykała lamusów na swojej drodze że tak roszczeniowo rozmawia.


@PonuryMruk: Aaa czyli to wina facetów, że ona tak #!$%@?? xD W żadnym wypadku tego, że w Polsce dziewczyny wyżej srają niż dupe mają, bo myślą, że są #!$%@? najpiękniejsze?
@Yolocaust: Często w Polsce dziewczyny wyżej srają niż dupe mają, i myślą, że są #!$%@? najpiękniejsze przez stado adoratorów stulejarzy które je w tym przeświadczeniu utrzymuje. Nie mówię że to w 100% wina natarczywych stulej adoratorów ale dokładają do tego #!$%@? sporą cegiełkę. Jeśli jakaś mało rozgarnięta laska ratio 5/10 zostaje zasypywana wiadomościami w stylu "królowo mojego życia" "zakochałem się w tobie" "jesteś piękna" "co mogę dla Ciebie zrobić Pani" jej
@PonuryMruk: nie wiem czy jesteś idiotą czy udajesz, ale laska od razu stawia sprawę jasno i nie w głowie jej seks. Ty zaś pytając ją, od razu podkreśliłeś NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ kawę - i laska nabrała podejrzeń. Ty potraktowałeś to jak wstęp do flirtu i pretensje że zlała Cie ciepłym moczem. Przypuszczam że 80% facetów zakłada na portalach randkowych konto żeby sobie poruchać, uwierz mi że dziewczynie często zależy na czymś więcej i
@lorhil: Dlamnie Kawa to kawa a niezobowiązująca kawa to niezobowiązująca kawa, ja nie odpowiadam za wasze chore rozumowanie tylko za swoje słowa. Idąc twoim tokiem rozumowania jak facet powie do Ciebie że ładnie dziś wyglądasz to można go wsadzić do sztumy za molestowanie. Nad interpretujesz moje słowa i tworzysz własne opowiadania fantastyczne
@PonuryMruk: A ja myślę, że ty jesteś jednym z tych ludzi którzy wyżej srają niż dupe mają cumplu :) Niektóre dziewczyny reagują pozytywnie na 'chodżmy na kawę' a niektóre nie - dlatego warto mieć jakiś inny opener niż - 'jestem nudziarzem i nie potrafię wymyślić nic kreatywnego więc napiszę 'cho na kawe dziołcha''.
Gdyby do mnie laska napisała, że chce iść na kawę (w pierwszej wiadomości, bez niczego ciekawego) to pewnie