Wpis z mikrobloga

@jabolsy: nie wiem czy to oszczędność. telefon nie jest najgorszy. niestety z serwisu wraca zamiast naprawiony to bardziej zrąbany... wiadomo, nie odpuszczę, ale na czas krążenia telefonu między mną a serwisem musze mieć coś zastępczego. chcę spróbować iphone, czy to od razu musi się wiązać z przepłacaniem?
@karioka850: nie słuchaj ich. Też tak zawsze mówiłem. Od marca mam iPhone 6s i wolałbym stracić pracę niż ten telefon. A telefonów z Androidem przerobiłem baaardzo dużo.

Ja bym Ci polecił właśnie 6s, bo jest jeszcze w miarę nowy albo SE. 5s jest spoko ale już starszawy a 6 bywa czasem problematyczna :)
@karioka850: Miałem iphona 5c bodajże bez tego czytnika linii papilarnych.
Raz ,że wkurzało mnie ,że te telefony sa takie malutkie na kobiece dłonie, a druga sprawa ,że po jakimś czasie aparat zaczął mi zawieszać aplikacje aparatu i nie mogłem zdjęć robić. Oddałem go do serwisu i stwierdzili ,że wszystko działa. Po jakimś czasie znowu miałem to samo. Wymienili mi aparat. Potem mi zaczął dotyk świrować i musiałem po kilka razy klikać
@jabolsy: w sumie racja, to nie system nawalił, tylko konkretny egzemplarz telefonu... po prostu po moich przeżyciach z serwisem chciałam się totalnie odciąć od wszystkiego co z tym związane.. ale wczoraj po tych wszystkich wpisach, wyszukałam starą Xperię, widzę że większość ma o nich dobre zdanie. wszystko śmiga-szok. lepiej trzymać się tego co się już sprawdziło i było dobre, niż szukać "niewiadomoczego";) P.S. Dobrze, że się pozbyłeś tego iphona, bo nie