Wpis z mikrobloga

Powiedzie jaki trzeba być #!$%@?, żeby zamówić na allegro rzecz 5 czerwca, przesyłką która dochodzi w 48h, mieć ją u siebie 6 czerwca i dać za czas dostawy 4/5, koszt dostawy 4/5, kontakt ze sprzedającym 4/5. Czasem ręce opadają na tych ludzi z allegro.
#gownowpis #allegro #gorzkiezale
  • 82
  • Odpowiedz
@marszal_kulikov: Weź mnie nie wkurzaj, człowiek wypruwa sobie flaki żeby mieć ocenę praktycznie 5,0 a takie typki z dupy oceny wystawiają. Tak samo ludzie wybierają najtańsza przesyłkę za 8 zł a później wystawiają koszt dostawy 4/5
  • Odpowiedz
@atencjon: musiałbyś chyba wysyłać na swój koszt żeby zbierać piątki. Ludzie maja przeświadczenie że przez internet to prawie za darmo powinno być. Przedewszystkim wygodniej, a dopiero potem być może taniej.
  • Odpowiedz
@atencjon: ostatnio coraz więcej takich komentarzy widzę. Mam wrażenie że tak jak youtube miał system oceniania filmów w gwiazdkach i zamienili to na łapki w górę i w dół, to to samo powinno się wydarzyć z oceną sprzedawcy.
  • Odpowiedz
@atencjon Może inni sprzedający oferowali tańsza przesyłkę? Może ktoś po zakupie pisze do swoich klientow, że o kurczę, ale super, że kupiles, już szykuje dla pana paczuszkę i jeszcze dorzucam ciasteczko korzenne własnej roboty i pocztówkę z mojego zadupia. Czyli w jaki sposób wyróżniająco traktuje klienta.
A Ty po prostu sprzedałeś towar (nawet nie Ty osobiście a automat allegro), spakowałeś go i wysłałeś na poczcie. Dostałeś ocenę dobra, bo czy było
  • Odpowiedz