Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak jakikolwiek #banki może tak #!$%@?ć ze swoim systemem. #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank to jest naprawdę jakieś kur....nieporozumienie.To jest dramat. Reklamują ten swój nowy system bankowości elektronicznej a jest wciąż to samo co na starym a nawet gorzej. Właśnie robiłem przelew do #urzadskarbowy tak jak zazwyczaj przez opcję PONÓW i wysłałem kase do urzędu skarbowego w #piaseczno no czaicie? zamroziłem właśnie kilka stów, a do tego narobiłem sobie dodatkowej roboty w odkręcenie tego gówna. To tak jak byście na ostatnim przelewie do matki zrobili ponów a kasa by poszła do starego. Ja się z tego chłamu naprawdę wypisuje. #bank #gorzkiezale #boldupy
  • 8
@tacky: ewidentnie zmienia mi całkowicie urząd skarbowy - konto i nazwę. Co ciekawe w wersji mobilnej nie ma tego błędu. Jest też problem jak wpiszę dodatkowy opis - pole musi być puste inaczej wywala, że niedozwolone znaki cokolwiek bym nie wpisał.
@roszej: To wpisz ręcznie. To zawsze jest pewne i niezawodne. Nie sprawdzasz przed wysłaniem co i gdzie wysyłasz? Zawsze najpierw coś robisz, a potem narzekasz, że nie pomyślałeś? Zawsze tagujesz wszystko co się da?Mam dla ciebie radę. Idź do banku spółdzielczego tylko sprawdź przed wejściem czy to nie mięsny bo znów będzie ból dupy, że drzwi takie same._