Wpis z mikrobloga

Przyznam Wam się do czegoś. Gdy zobaczyłem powyższe zdjęcie Gochy, to zwyczajnie mi się jej żal zrobiło. Ja #!$%@?ę, co ten alkohol robi z ludźmi. Pamiętam jak kiedyś Daniel pokazał jej zdjęcie jak była troszkę (kilka lat temu robione) młodsza - zupełnie inna kobieta - fryzura, makijaż i prawie zero zmarszczek. Teraz naprawdę Gośka wygląda krótko mówiąc... fatalnie. Życzę jej, żeby w końcu wzięła się w garść i chociaż trochę ogarnęła.
#danielmagical
wojciech-baron - Przyznam Wam się do czegoś. Gdy zobaczyłem powyższe zdjęcie Gochy, t...

źródło: comment_iqUiIdAnW4aBqatr5w7RctSvh0Pj1atI.jpg

Pobierz
  • 12
@wojciech-baron: a najbardziej z tego wszystkiego smutne jest to, że gruby nie widzi, że robi krzywdę swojej rodzinie na której mu tak bardzo zależy.. Bardziej mu zależy na donejtach niż na własnej mamie. Ciekawe by było co by zrobił danielek jak by mu powiedzieć by wysłał mame (tak jestem nauczony) na odwyk albo ograniczył jej alko
@Drapichrust: i tu jest właśnie ten problem jak pomoć skoro sama nie chce pomocy, a daniel powinien ograniczyć jej alkohol nawet na tym streamie a po niech sie dzieje co chce.. Jedynie szkoda mi tego łukasza może i jest troche ciapowaty, większość go nie lubi ale co z niego wyrosło/wyrośnie za 2lata będzie DYMY ŁUKASZ ZERUJE NIE PIERWSZA SZKLANE W SWOIM ZYCIU i babobab przybiegnie z krzykiem róbcie szoty
@arickzer0wy: Mnie tam nikogo nie jest szkoda, ten Łukasz to też jest kawał cwaniaka. Takich starych żuli jak Jaca z Gochą jest pełno, tylko nie z każdego ulany syneczek z dwoma lewymi rękami robi na strimie małpę za 3 złote. Jakby ich Gruby dodatkowo nie podlewał wódą to ta degrengolada nie szła by może aż tak szybko, bo nie mieli by za co tyle chlać.