Wpis z mikrobloga

Skąd wy wszyscy WIECIE, że #kubica wróci do #f1? Nie pytam dlaczego wszyscy macie na to nadzieję, bo ja też ją mam i dobrze wiem, skąd się bierze. Pytam skąd taka niezachwiana pewność i tak zajadłe naskakiwanie i obrażanie tych, którzy jednak dopuszczają do siebie możliwość, że to wszystko to może jednak najskuteczniejsza akcja promocyjna w motoryzacji w ostatnich latach? Jeżeli macie jakieś informacje z wewnątrz ekipy Renault albo otoczenia Roberta to się podzielcie i rozwiejcie nasze wątpliwości, których wy najwyraźniej już nie posiadacie. Też bym tak chciał. Proszę. Błagam, uchylcie rąbka tajemnicy. Też chcę się cieszyć, gorączkowo czekać na przyszły sezon (swoją drogą, mam nadzieję, że macie lepsze informacje od tych, którzy byli pewni, że Kubica już w Kanadzie pojedzie jako kierowca wyścigowy) i z wyższością patrzeć na niewtajemniczonych przygłupów, którzy śmią analizować fakty nie znając całej prawdy i wyciągać nieprawidłowe wnioski na ich podstawie.
  • 8
@Tankian: wejdź na twittera i facebooka. Pójdź na ich publiczne konto i przeanalizuj lajki, udostępnienia, retłity kolejnych wiadomości na około testów Roberta. Poszukaj ile artykułów powstało nt. Kubicy....
Ok, posty na FB zostały zauważone, pojawiło się kilka artykułów, głównie na specjalistycznych portalach... ale nazywanie tego skokiem marketingowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/RenaultBrasil/videos/1546808908705260/

Konto Renault Brasil, filmik wyświetlony ponad dwa miliony razy, driftujące Clio (10-sekundowy klip) ćwierć miliona wyświetleń na profilu Renault Sport, ilość reakcji przy info o Kubicy wcale nie jest mocno wyróżniająca się.

Myślałem, że ktoś policzył wartość ostatnich newsów dot. Kubicy i stąd info